Numerologia roku urodzenia

i

Autor: Shutterstock Numerologia roku urodzenia

Jaka jest Twoja aura?

Kolor aury z numerologii wskaże Twoją życiową ścieżkę. Pokaże Ci zawód, w którym odniesiesz sukces. Osoby z takim kolorem aury stworzone są do przewodzenia innymi

2023-06-20 10:04

Aura otaczająca człowieka to nic innego jak pole energii pojawiające się daleko poza ludzkie ciało. Może mieć ona różne kolory i być silnie związana z naszą osobowością i charakterem. Okazuje się, że kolor aury można sprawdzić na podstawie liczby osobistej z numerologii. Takie wyliczenie zdradzi, czym powinieneś zajmować się w życiu. Kolor aury z numerologii a idealny zawód dla Ciebie. Sprawdź, w czym się najlepiej odnajdziesz.

Kolor aury z numerologii. Twoja aura wskaże Ci, jaki zawód najlepiej do Ciebie pasuje

Aura to ezoteryczna energia, która otacza każdego człowieka. W zależności od jej koloru można określić osobowość i charakter danej osoby. Kolor podstawowy reprezentuje życiową ścieżkę każdego człowieka. Kolor aury przekłada się na liczbę, która z kolei stanowi najważniejszą liczbę w numerologii pitagorejskiej. Określa ona zawód, w którym dana osoba odnajdzie się najlepiej oraz jej życiowe ambicje. Jak sprawdzić kolor podstawowy aury z numerologii?

Sprawdź również: Znaki zodiaku u zwierząt. Co skrywa Twój czworonożny pupil? Jak sprawdzić horoskop dla zwierząt. Latem psy spod tego znaku zodiaku mogą uciec. Lepiej ich pilnuj

Kolor aury z numerologii wyliczamy na dodając do siebie wszystkie wszystkie liczby z naszych narodzin. Dla przykładu w przypadku osoby urodzonej 21.05.1983 roku będzie to działanie" 21 + 5 +1983 =2009. Teraz sumę 2009 należy uprosić do cyfry. Wykonaj działanie 2 + 9 + 11. Pamiętaj, że w numerologii działanie musi skończyć się wynikiem jednocyfrowym. Są tylko dwa wyjątki i są to tak zwane liczby mistrzowskie - 11 i 12. Mają wyliczoną liczbę aury możesz sprawdzić, jakie kolor jest do niej przypisany a wraz z nim Twoją życiową profesję. 

Zobacz, jaki Ci pasuje zgodnie z kolorem Twojej aury

Wielka parada jednostek pływających w Bydgoszczy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany