Mężczyźni o tych imionach ZDRADZAJĄ najczęściej! Lepiej miejcie ich na oku! [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com

Ukryte znaczenie imion

Mężczyźni o tym imieniu nie potrafią zadowolić kobiety. Płeć przeciwna to dla nich niezrozumiały teren. Z tego nic nie będzie

2023-08-30 9:44

Czy imię może zdradzać charakter? Niektórzy wierzą, że tak. Ich zdaniem lepiej unikać osób, które noszą niektóre imiona. Kobiety powinny szczególnie wystrzegać się panów noszących to jedno imię. Uchodzą oni za najgorszych parterów i za żądne skarby nie potrafią zaspokoić kobiety. Życie z nimi to pasmo frustracji. Oni nie pasują do żadnej kobiety.

Mężczyźni o tym imieniu nie nadają się na partnerów. Najgorsi kochankowie

Wydawałoby się, że imię nie powinno mieć wpływu na charakter, a jednak... Są tacy, którzy wierzą, że to właśnie imię determinuje najważniejsze cechy osobowości danej osoby. Ich zdaniem wybierając partnera lub partnerkę należy mieć to na uwadze. Mężczyźni, którzy noszą niektóre imiona totalnie nie nadają się na mężów. Są egoistami i wiecznie myślą osobie. Jeszcze inni to kiepscy kochankowie, którzy w łóżku nie widzą co i gdzie. Szczególnie jedno męskie imię jest w tym przypadku najgorsze.

To najgorszy mąż i kochanek, jakiego możesz sobie wyobrazić

Niektórzy uważają, że mężczyźni noszący imię Filip nie nadają się na partnerów. W łóżku nie potrafią zadowolić kobiety, myślą jedynie o sobie, a przyjemność partnerki totalnie dla nich nie istnieje. Również na co dzień wydają się być również skupieni na sobie. Nie zauważają potrzeb innych i nie liczą się z ich szczęściem. Nie są dobrymi ojcami i nie potrafią funkcjonować jako głowa rodziny. 

Sprawdź też: Osoby z tą cyfrą w dacie urodzenia są wyjątkowe. Numerologia zapewniła im magiczną ochronę przed pechem i niepowodzeniami. Sprawdź, czy jesteś w tej grupie

Sonda
Wierzysz w znaczenia imion?
VII Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek Pozytywka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany