Numerologia na 2024 rok

i

Autor: shutterstock

Ukryte znaczenie liczb

Najbardziej pechowy numer mieszkania. Kto mieszka pod tym numerem skazany jest na niepowodzenie oraz nieszczęście. Numerologia numeru mieszkania

2023-10-20 11:44

Niektóre osoby wierzą, że to właśnie numer, pod którym mieszkamy może odpowiadać za nasze życiowe powodzenie lub jego brak. Numer mieszkania może przyciągać dobrą energię i oddziaływać na otoczenie. Jest jednak taka liczba, której zdecydowanie lepiej unikać. Jest ona mocno naładowana złą energią i ściąga na mieszkańców same problemy. Numerologia przed nią ostrzega.

To najbardziej pechowy numer mieszkania. Numerologia poważnie ostrzega przed nim

Numer mieszkania w numerologii wykorzystywany jest, by ocenić otaczającą nas energię. To właśnie w domu spędzamy najwięcej czasu i to tam ładujemy swoje wewnętrzne baterię. Energia i wibracje, jakie otaczają nas w domu mają olbrzymie znaczenie w naszym życiu oraz relacjach z innymi. Niektóre cyfry emanują dobrą energią i przekładają ją na mieszkańców. Sprawią, że domownicy pełni są motywacji do działania i nie prowokują kłótni. Inne cyfry w numerologii działają odwrotnie. Mają negatywne wibracje, które sprawią, że domownicy są wiecznie rozdrażnieni i pobudzenia. W takim otoczeniu nie da się odpoczywać. Szczególnie jedna cyfra w numerologii uchodzi za taką, które rujnuje życie domowników. Zaburza rytm i otacza nas złą energią. Lepiej nie mieszkać pod tym numerem mieszkania.

Sprawdź także: Tajny kod numerologii rozszyfrowany. Ta liczba w 2024 wpłynie na życie każdego człowieka na ziemi. Te osoby odniosą wielki sukces i otrzymają ogromne pieniądze

Takiego numeru mieszkania unikaj. Ściągnie na Ciebie pecha

Jedną z najbardziej pechowych liczb w numerologii jest cyfra 9. W numerze mieszkania może ona oznaczać brak stabilizacji i wieczną pogoń za nieosiągalnym. Sama cyfra 9 w numerologii nie ma mocno negatywnego działania jednak w przypadku numeru mieszkania może zaburzyć rytm domowników. Sprawia, że są oni nadpobudliwi i nie znajdują ukojenia i odpoczynku w domowym zaciszu. Numer mieszkania 9 nie nadaje się dla osób, które cenią sobie spokój i pragną budować związek. Numerologiczna cyfra 9 sprzyja kłótniom i niedopowiedzeniom. Z drugiej strony cyfra 9 może być dobrym miejscem na pracownię artystyczną lub miejsce, w którym potrzeba wyjątkowo kreatywnej energii.

Sonda
Interesujesz się numerologią?

Sprawdź, co Cię czeka w 2024 roku

Zobacz, jaką przepowiednie dla dla Ciebie numerologia na 2024 rok. Wystarczy, że dodasz cyfry swojego wieku do aktualnie trwającego roku. Pamiętaj, że chodzi o lata, które kończymy w tym roku. Dla przykładu, jeżeli w 2024 roku kończysz 45 lat to działanie wygląda w następujący sposób:

45 + 2024 = 2069. 

Teraz dodaj poszczególne cyfry do siebie.

2 + 0 + 6 + 9 - 16

Numerologiczna przepowiednia musi być jednocyfrowa zatem na koniec dodaj do siebie 1 i 7, a Twoją cyfrą jest 8. Wynik porównaj z galerię poniżej, w której znajdziesz indywidualną wróżbę dla siebie. 

Kolejny Marsz Milczenia w Krośnie dla zakatowanego Remka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany