Największe lęki i obawy znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock

Czego obawiają się poszczególne znaki zodiaku?

Największe lęki znaków zodiaku. Horoskop wskaże, czego najbardziej się boisz

2022-08-04 5:05

Jakie są Twoje największe obawy w oparciu o Twój znak zodiaku? Naukowcy są zdania, że rodzimy się wolni od strachu, a dopiero później, z wiekiem nabywamy lęków, które nas przerażają. Inni uważają, że pewne obawy mamy zapisane w genach, to między innych strach przed ciemnością lub nieznany. Każdy z nas ma swoje ukryte lęki, które go przerażają. Horoskop zdradza, czego boję się poszczególne znaki zodiaku. Sprawdź, jaki lęk prześladuje Twój znak zodiaku. Czego się boisz?

Czego się boisz? Horoskop wskazuje Twoje obawy

Każdy z nas ma coś takiego, co budzi w nim lęk. To czasem podświadomie zakodowane wspomnienie z dzieciństwa lub strach, który przejęliśmy od rodziców. Naukowcy są zdania, że pewne traumatyczne przeżycia mogą być dziedziczone przez kolejne pokolenia. Bywa zatem, że swoje lęki przysłowiowo przyswajamy wraz z mlekiem matki. Miłośnicy astrologii uważają również, że nasze obawy i rzeczy, które nas przerażają są ściśle związane z naszym znakiem zodiaku. Zobacz, jakie są największe lęki każdego z dwunastu znaków zodiaku. Co Cię przeraża?

Zobacz także: Szczęśliwa liczba dla Twojego znaku zodiaku. Noś ją zawsze przy sobie, a będzie przyciągała cuda

To największe lęki znaków zodiaku

Lęki i obawy znaków zodiaku: BARAN

Dla Barana najbardziej przerażająca jest utrata autorytetu. Barany kochają przewodzić i nauczać innych. Paniczny lęk wywołuje u nich myśl o publicznej kompromitacji. Wiele Baranów nie potrafi się po niej podnieść. 

Lęki i obawy znaków zodiaku: BYK

Byki najbardziej boją się utraty stabilizacji finansowej. Pieniądze dają im poczucie bezpieczeństwa i poprawiają ich pewność siebie. Bez zabezpieczenia finansowego Byki uważają, że zawiedli i są do niczego. 

Lęki i obawy znaków zodiaku: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta to najbardziej niezdecydowane znaki zodiaku w całym horoskopie. Najbardziej przeraża je podejmowanie własnych decyzji i stawianie im czoła Bliźnięta nigdy nie są pewne i zawsze będą się wahać. Jeżeli zmusi się je do zadecydowanie to wpadną w panikę. 

Lęki i obawy znaków zodiaku: RAK

Raki obawiają się samotności i braku przyjaciół. Muszą mieć wypełniony kalendarz wydarzeniami towarzyskimi, w innym przypadku zaczynają świrować i wpadają w zły nastrój. 

Lęki i obawy znaków zodiaku: LEW

Lwy potrzebują ciągłych komplementów i zapewniania o swojej wyjątkowości. Bez tego tracą pewność siebie i ich samoocena zaczyna ostro spadać. Zodiakalnie Lwy poczucie własnej godności uzależniają od słów innych osób. 

Lęki i obawy znaków zodiaku: PANNA

Zodiakalne Panny to urodzenie perfekcjoniści. Wszystko muszą mieć zaplanowane na ostatni guzik, a kiedy ich plany ulegają zmianie to tracą grunt pod nogami. Najbardziej przeraża je utrata kontroli nad swoim otoczeniem i chaos decyzyjny. 

Lęki i obawy znaków zodiaku: WAGA

Wagi wyjątkowo cenią sobie spokój i harmonię. Kiedy w ich życiu zaczyna się wiele dziać Wagi wpadają w popłoch. Nie potrafią funkcjonować w ciągłym stresie i zamykają się w sobie. 

Lęki i obawy znaków zodiaku: SKORPION

Osoby urodzone w znaku Skorpiona panicznie boją się, że inni poznają ich słabe strony. Nie chcą być zdemaskowani i nikogo nie dopuszczają zbyt blisko siebie Boją się rozmawiać o swoich lękach i słabościach. 

Leki i obawy znaków zodiaku: STRZELEC

Strzelce to urodzeni odkrywcy, boją się zamkniętych przestrzeni i poczucia bycia uwięzionym w złotej klatce. Jak żaden inny znak zodiaku w całym horoskopie cenią sobie wolność. 

Lęki i obawy znaków zodiaku: KOZIOROŻEC

Zodiakalne Koziorożce najbardziej boją się przegranej. Zawsze chcą być we wszystkim najlepsi, a trata pierwszego miejsca boli ich wyjątkowo mocno. Panicznie boją się, że zawiodą bliskich i nie odniosą wymarzonego sukcesu. 

Lęki i obawy znaków zodiaku: WODNIK 

Wodniki najbardziej przeraża przeciętność. Boją się normalnego życia, podczas którego nie wydarzy się nic niezwykłego. Pragną zostać zapamiętani i pozostawić po sobie wieczny ślad.

Lęki i obawy znaków zodiaku: RYBY 

Osoby urodzone w znaku Ryb boją się odrzucenia i braku miłości. Ryby to najbardziej emocjonalny znak zodiaku w całym horoskopie, przeraża je samotność i brak miłości w swoim życiu. Bez niej nie potrafią żyć. 

Sonda
Czy horoskop ci się sprawdza?
Sąsiad chciał mnie zaszlachtować maczetą