Otwiera się magiczny portal 11.11. Możesz przyciągnąć szczęście i bogactwo. Jak to zrobić?

i

Autor: Enrique Meseguer/Pixabay Otwiera się magiczny portal 11.11. Możesz przyciągnąć szczęście i bogactwo. Jak to zrobić?

Numerologia i astrologia

Otwiera się magiczny portal 11.11. Możesz przyciągnąć szczęście i bogactwo. Jak to zrobić?

2022-11-09 16:25

11 listopada to jeden z najszczęśliwszych dni w miesiącu, a nawet całego 2022 roku. Tego dnia otwiera się portal 11.11 mistrzowska liczba wzmocni każdy rytuał. Magiczny czas uznawany przez astrologów i numerologów za idealny na proszenie Wszechświata o bogactwo. Jak przyciągnąć szczęście i obfitość? Sprawdź rytuały na 11 listopada.

11. 11 otwiera się magiczny portal, który wzmacnia wibracje jest jednym z najlepszych dni na przyciąganie szczęścia i bogactwa. To czas snucia marzeń, które mają większe szanse się spełnić. W dniu mistrzowskiej wibracji poproś Anioły o to, czego potrzebujesz w swoim życiu. Według numerologów i astrologów 11 listopada otwiera się portal, który ułatwia komunikację pomiędzy światami. Dlatego podczas medytacji lub rytuałów przeprowadzonych właśnie tego tego dnia możemy połączyć się ze swoim Duchowym Aniołem Stróżem. Jak to zrobić?

11.11 co to za liczba?

11.11 to mistrzowska liczba, która mówi Ci, że twój Anioł Stróż jest z Tobą mimo że do nie widzisz. Jeśli często widzisz godzinę 11:11 lub rejestracje samochodu składającą się z czterech jedynak albo ogólnie liczbę 1111 możesz czuć spokój i szczęście. Liczba 1, numerologicznie, jest uważana za „liczbę Boga”. Jest przedstawieniem osobliwości wszystkiego, co żyje – wszystko jest jednym i tym samym i oznacza harmonię. Jedynka to „najwyższa” liczba energetyczna w numerologii. Powtarzane, jak 1111, wzmacnia energię 1. Dlatego, kiedy zauważysz powtarzające się jedynki zaufaj sobie i Wszechświatowi. Wiedz, że jesteś chroniona/y.

Otwiera się magiczny portal 11.11. Rytuały na przyciągniecie szczęścia i bogactwa

11 listopada 2022 to doskonały dzień na proszenie Wszechświata i Aniołów o szczęście i bogactwo. Tego dnia otwiera się magiczny portal, a mistrzowska wibracja będzie najsilniejsza o godzinie 11:11. Właśnie wtedy najlepiej przeprowadzić medytacje i rytuały przyciągające obfitość. Jednak jeśli nie możesz tego zrobić w tej konkretnej godzinie, inne też będą dobre. Przez cały dzień możesz nawiązać kontakt ze swoim Duchowym Stróżem i prosić o wsparcie. Zacznij od zapalenia białej świecy w intencji spełnienia marzeń (nie gaś jej po spełnionym rytuale, musi wypalić się do końca – dlatego dla bezpieczeństwa możesz wykorzystać małe świece do rytuałów, lub zwyczajny biały podgrzewacz kominkowy). Spisz na kartce swoje marzenia i ustaw obok świecy. Patrz na płomień kilka minut wizualizując sobie, że to o co prosisz już masz. Możesz także napisać list do Wszechświata, w którym opiszesz o czym marzysz ale w taki sposób, jakby już się spełniło. Zanim jednak przystąpisz do jakichkolwiek rytuałów przyciągania szczęścia i bogactwa zrób miejsce na nowe. Zaraz po przebudzeniu weź oczyszczającą kąpiel. Jeśli masz wannę wrzuć do wody garść soli niejodowanej. Pod prysznicem lub w wannie wyobraź sobie, jak woda oczyszcza cię ze wszystkiego co złe. Zastanów się co Ci nie służy i pozbądź się tego. Odpuść urazy i zaszłości, które cię blokują zrób miejsca na nowe.

Medytacja anielska. Zrób 11 listopada 2022

Jak pisaliśmy wyżej, 11 listopada 2022 otwiera się portal 11.11, dzięki któremu łatwiej połączysz się ze swoim Duchowym Przewodnikiem. Możesz to zrobić poprzez medytację. Zapal białą świecę, połóż się wygodnie lub usiądź w pozycji, która jest dla ciebie najlepsza do medytacji. Zamknij oczy i wyobraź sobie schody, którymi wspinasz się na szczyt wielkiej góry. Po drodze myśl o tym czego potrzebujesz w swoim życiu. Gdy dotrzesz na szczyt spotkasz swojego Anioła, który może mieć dla ciebie wiadomość. Jeśli nic nie powie, nie znaczy, że nie wysłuchał twoich próśb. Uśmiechnij się do niego i do siebie i spokojnie zejdź na dół. Jesteś w dobrych rękach.

ZOBACZ TEŻ: Te znaki zodiaku mają na co czekać. Zima 2022/2023 będzie dla nich wyjątkowo dobra. Horoskop ma dla nich dobrą wróżbę

Sonda
Wierzysz w numerologię?
Tańczące z Promocjami 08.11.2022