Czy III wojna światowa jest prawdopodobna?

i

Autor: geralt/cc0/pixabay Czy III wojna światowa jest prawdopodobna?

Przepowiednie i proroctwa

Przeraźliwa przepowiednia dla Polski od samozwańczego jasnowidza. Bomba atomowa i Bałtyk płynący krwią

2023-07-09 11:43

Wojciech Glanc lata temu zasłynął jako brzuchomówca z "Big Brothera", jednak jego medialna kariera nie trwała długo. Mężczyzna od tego czasu zajął się karierą jasnowidza. Jego przepowiednie cieszą się coraz większą popularnością, ale do naczelnego wieszczbiarza Polski, czyli Krzysztofa Jackowskiego dużo mu jeszcze brakuje. Tym razem Wojciech Glanc przepowiedział wydarzenia, jakie mają spotkać nasz kraj w niedalekiej przyszłości. Trzeba przyznać, że jego wizje są niezwykle przerażające i jasnowidz nie ma dla nas dobrych wiadomości. Czeka nas katastrofa, a śmierć poniesie wielu ludzi.

Wojciech Glanc - od "Big Brothera" do przepowiadania przyszłości

Wojciech Glanc zdobywa coraz większą popularność, a jego przepowiednie czyta wiele osób. Mężczyzna swoją karierę zaczynał jako kontrowersyjny uczestnik "Big Brothera", teraz jednak zmienił fach i zajął się jasnowidzeniem. Swoje wizje publikuje w mediach społecznościowych, a  na YouTubie zgromadził on grono wiernych fanów, którzy czekają na jego proroctwa. Glanc uważa, że udało mu się przepowiedzieć, między innymi pandemię koronawirusa i jego kolejne mutacje. W swoich najnowszych nagraniach jasnowidz mówi o wielkiej tragedii, jaka spotka nasz kraj, a nawet o bombie atomowej lub innym skażeniu środowiska. Brzuchomówca z "Big Brothera" miał mieć wizję, w której widział że woda w Morzu Bałtyckim stanie się niebezpieczna dla ludzi. - Bardzo, bardzo, wręcz niebezpieczna woda w Bałtyku (…) Takie błoto, które świeci w nocy, jakby to promieniowało czymś (…) Słowa pojawiają się takie jak „tragedia na sopockim molo - opowiadał. Zdaniem Wojciecha Glanca pojawi się również bóg Majów, który będzie przyglądał się składaniu ofiar z ludzi i spływającej do Bałtyki krwi.  To jednak nie wszystko, jasnowidz uważa, że tak dramatycznych wydarzeniom towarzysz się złowieszcza radość ludzi.  - Mam wrażenie jednak dużej ilości wesołych ludzi (…) wokół nich pojawiają się oczywiście ludzie w kombinezonach ochronnych (…) jest w tym złowieszcza cisza - przepowiedział mężczyzna. 

Jakby tego było mało bóstwo Majów przybierze postać duszącego się Władimira Putina. W przepowiedni Wojciecha Glanca pojawią się również wzmianki o bombie atomowej. - Bardziej w kierunku wschodu widzę potężną eksplozję (…) pojawia się coś jak grzyb, gdzieś daleko, daleko, bardziej na wschód. Użyta jakaś nowa broń, albo coś w tym stylu - mówił jasnowidz. 

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Malutki jeż w potrzebie trafił do Ady