Sen o krwi. Co oznacza? Przypływ gotówki ale i poważne ostrzeżenie. Sprawdź, co mówi o tym sennik

i

Autor: Pixabay Sen o krwi. Co oznacza? Przypływ gotówki ale i poważne ostrzeżenie. Sprawdź, co mówi o tym sennik

Sen o krwi. Co oznacza? Przypływ gotówki ale i poważne ostrzeżenie. Sprawdź, co mówi o tym sennik

2021-12-01 5:05

Sen o krwi może kojarzyć się z horrorem i zapowiedzią strasznych wydarzeń w naszym życiu. Jednak według sennika ogólny sen o krwi jest dobrym znakiem. Zawistuje powodzenie finansowe i dobrobyt ale, jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. W przypadku takiej mary wszystko zależy od tego czy to była nasza krew, czy cudza. Jaki miała kolor i w jakim miejscu się pojawiła. Inne znaczenie będzie miał sen o krwi na dłoniach, a zupełnie inne sen o krwi z nosa. Wszystko zależy od kontekstu.

Krew ma wiele znaczeń w senniku. Dlatego też wytłumaczenie takiej mary może nie być proste. Zwykle pojawienie się krwi we śnie ma pozytywne znaczenie. Ale sennik podaje też kilka przykładów, w których taki obraz może być przestrogą lub zapowiedzią czegoś złego. Jeśli śni ci się krew z nosa, może się okazać, że zmagasz się z chorobą, o której jeszcze nie wiesz. To także zapowiedź kłopotów uczuciowych i zawodowych. Z kolei sen o krwi z ucha może sygnalizować, że odrzuciliśmy dobra radę. Jeśli krew widziana we śnie ma intensywny szkarłatny odcień, to według sennika oznacza nadchodzące powodzenie w życiu. Krew na dłoniach a dokładnie płynąca z palca oznacza, że masz większe możliwości niż Ci się wydaje. Czas uwierzyć w siebie i pokazywać innym swoje dokonania. Sen o krwawieniu i opatrywaniu ran innych osób może być sygnałem, że potrzebujesz wsparcia. Z kolei sen o krwi podczas aktu przemocy może oznaczać, że masz skłonności autodestrukcyjne i czas poszukać specjalistycznej pomocy. Krew menstruacyjna widziana we śnie może zwiastować rychłą ciąże. Ale tutaj też ważne są szczegóły - krew ciemna i zakrzepła jest zapowiedzią zbliżającej się choroby. Bardzo jasna krew w strażackim odcieniu czerwieni wskazuje, że niebawem odkryjesz wielką tajemnicę lub zdobędziesz nowe, bardzo przydatne umiejętności. W przypadku snu o krwi miesiączkowej także ważne jest, kto śni.

ZOBACZ TEŻ: Co oznacza SEN O ZĘBACH? Lepiej to sprawdź!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Czy umiesz rozbudzić swój szósty zmysł?

Pytanie 1 z 10
Widziałaś/łeś kiedyś ducha?

Sennik. Sen o krwi co oznacza?

Sen o krwi menstruacyjnej w przypadku młodych kobiet zapowiada pozytywne zmiany. Kiedy takie sny mają starsze kobiety stanowią one zachętę do dbania o zdrowie. Sen o krwi miesiączkowej u kobiety w ciąży, to ostrzeżenie, by na siebie uważała. Bywają także sny, z których zapamiętujemy plucie krwią. Po takim śnie możesz spodziewać się przypływu gotówki. Jednak jeśli masz naście lat, taki obraz jest zapowiedzą kłótni rodzinnej lub choroby. Krew z ust we śnie może też podpowiadać, że nosisz w sobie poczucie winy związane z tym, co niedawno powiedziałaś/eś.

Horrory mrożące krew w żyłach
Nasi Partnerzy polecają