III Wojna Światowa

i

Autor: SHUTTERSTOCK III Wojna Światowa

Przepowiednie i proroctwa

Świat czeka straszny koniec. Przepowiednia siostry Łucji mówi o wojnie i potopie. Co będzie z Polską?

2024-02-25 11:14

Przepowiednie Łucji dos Santos są o tyle znamienne, że uznaje je Watykan. To może budzić przerażenie i refleksję wiernych, zwłaszcza że pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele osób sięgnęło po przepowiednie najbardziej znanych jasnowidzów. W słowach między innymi Nostradamusa doszukujemy się znaków, które zdradzą co czeka ludzkość w najbliższych miesiącach. Również słowa siostry Łucji, która była jednym ze świadków objawień fatimskich są teraz szczegółowo analizowane, jednak to co z nich możemy się dowiedzieć nie brzmi optymistycznie, czeka nas wojna i zagłada. Zobacz, co siostra Łucja przewidziała dla Europy.

Przepowiednie siostry Łucji. Co widziała w swoich proroctwach? 

Siostra Łucja dos Santos  to jedna z bardziej znanych kobiet we współczesnym katolicyzmie. Pochodziła z  Portugalii i zmarła w 2005 roku. Kiedy miała zaledwie 10 lat, w 1917 roku wraz z dwóją innych dzieci była świadkiem objawień Matki Boskiej, czyli tak zwanych objawień fatimskich, jednym z najbardziej znanych objawień na świecie. Są one uznawane przez Watykan jako prawdziwie, a od 2008 roku trwa proces beatyfikacji siostry Łucji. Jej przepowiednie cieszą się dużym zainteresowaniem, mimo że często nie są pozytywne i wskazują na wojny i cierpienie jakie czeka świat. Jej słowa budzą przerażenie, często brakuje w nich nadziei. Stephen Lassare w swojej książce pt. "Odkryte sekrety przyszłości, proroctwa, przepowiednie, wizje jasnowidzów" przytoczył między innymi wizję siostry Łucji dotyczącą III wojny światowej.  Nowy konflikt zbrojny będzie miał związek z bronią jądrową, a najbardziej poszkodowane będą Niemcy, Francja, Holandia i Dania. - Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa - brzmi przepowiednia siostry Łucji. Jakby tego było mało przeciwko ludzkości zbuntuje się także przyroda, nadchodzący czas będzie pełen naturalnych katastrof. - Wybuchy Etny i innych wulkanów spowodują zaburzenia atmosferyczne, deszcze po­piołów, huragany, ulewy i powodzie. Najmniej szczęścia będą mieli Niemcy ukarane za pychę – całą powierzchnię tego kraju zaleje morze, które wtargnie aż w dolinę Renu - brzmią słowa przepowiedni. 

Co ciekawe, niektóre źródła podają, że siostra Łucja w swoich wizjach była łaskawa dla Polski. Jej zdaniem woja ominie nasz kraj i to Polska będzie odpowiadać za kształt Europy po konflikcie. - Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizować prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie - miała brzmieć przepowiednia Łucji dos Santos przytoczona w książce o objawieniach. Jednak wielu badaczy podważa tą cześć wizji, słowa te pojawiły się w mediach dopiero kilka lat temu i ciężko uznać je za całkowicie wiarygodne. 

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Gumowa kaczka nowym gadżetem Żoliborza. Mieszkańcy mają jedno skojarzenie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki