Te znaki zodiaku są wiecznie smutne

i

Autor: Shutterstock Te znaki zodiaku są wiecznie smutne

Ezoteryka

Twój najbardziej pechowy dzień. To najgorsza data zgodnie z Twoim znakiem zodiaku. Zły omen z horoskopu

2022-07-26 10:01

Najgorsza i najbardziej pechowa data dla Twojego znaku zodiaku. Zgodnie z horoskopem każdy z dwunastu znaków zodiaku ma przypisaną do siebie najbardziej szczęśliwą i pechową datę. To dni, które zapisane są im w gwiazdach i mają magiczną moc. Zobacz, który dzień uchodzi za najbardziej pechowy dla Twojego znaku zodiaku. Tego dnia lepiej nie planuj ważnych rzeczy i nie podejmuj istotnych decyzji. Ta data to najgorszy możliwy dzień w roku dla Twojego znaku zodiaku. Zobacz nasze zestawienie i sprawdź, jaki dzień jest najbardziej pechowy dla Ciebie.

To najgorszy dzień dla Twojego znaku zodiaku. Ta data to zły omen Twojego horoskopu 

Fani astrologii wierzą, że w horoskopie zapisane jest praktycznie wszystko. Każdy z dwunastu znaków zodiaku posiada przypisane do siebie daty, które zapewniają im szczęście lub stanowią złą wróżbę. To kilka dni w roku, podczas których dane znaki zodiaku znajdują się pod opiekuńczym lub zgubnym działaniem gwiazd. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne zestawienie najgorszych dni zgodnie z Twoim znakiem zodiaku. To najbardziej pechowe daty, kiedy lepiej uważać. W te dni nie podejmuj ważnych decyzji i pozostawaj czujny, to może być najgorszy Twój dzień w roku.

Zobacz także: Myła włosy w takiej wodzie. Nie uwierzysz, co się stało. Zmora blondynek

Najbardziej pechowy dzień w roku dla znaków zodiaku. Sprawdź, która data Ci nie sprzyja 

Najgorszy dzień dla znaków zodiaku: BARAN

5 lipca - ta wakacyjna data Ci nie sprzyja. Postaraj się tego dnia zadbać o swoją równowagę psychiczną i lepiej nie inwestuj pieniędzy.

Najgorszy dzień dla znaków zodiaku: BYK

13 marca - tego nie nie podejmuj ważnych decyzji. Jeżeli zaczynasz nowy związek to lepiej 13 marca nie umawiaj się na randki, w innym przypadku zakończy się to rozstaniem

Najgorszy dzień dla znaków zodiaku: BLIŹNIĘTA

18 listopada - zodiakalne Bliźniaki nie lubą jesieni. Listopad to dla nich najgorszy miesiąc, a zwłaszcza 18 listopada to dzień, w którym lepiej zaparzyć gorącą herbatę i zaszyć się pod kocem.

Najgorszy dzień dla znaków zodiaku: RAK 

21 styczna - pierwszy miesiąc w roku to zdecydowanie nie Twój czas. Koniec stycznia może przynieść Ci osłabienie i obniżenie energii

Najgorszy dzień dla znaków zodiaku: LEW

7 maja - Lwy po majówce tracą swój zapał i stają się osowiałe.7 maja lepiej odpocząć i nie nadwyrężać się. Zrezygnuj z treningu ponieważ może on skończyć się kontuzją.

Najgorszy dzień dla znaków zodiaku: PANNA

29 października - tego dnia unikaj ważnych spotkań. Będzie Ci brakować energii i polotu i możesz nie zaprezentować się dobrze. 

Najgorszy dzień dla znaków zodiaku: SKORPION 

10 lutego - zodiakalne Skorpiony tego dnia nie powinny wybierać się do nowej pracy lub na randkę. Pech nie będzie ich opuszczał i nic nie pójdzie po ich myśli.

Najgorszy dzień dla znaków zodiaku: STRZELEC

15 sierpnia - tego dnia gwiazdy nie sprzyjają Strzelcom. Są one podrażnione i kłótliwe. Lepiej unikaj konfrontacji, w innym przypadku skończy się to awantura.

Najgorszy dzień dla znaków zodiaku: KOZIOROŻEC

26 września - dopadnie Cię chandra i spadek nastroju. Tego dnia nie będziesz mieć siły i ochoty na cokolwiek. Przetrwaj ten dzień bo potem będzie lepiej.

Najgorszy dzień dla znaków zodiaku: WODNIK

2 stycznia - dzień po Nowym Roku to najbardziej pechowa data dla Wodników. Tego dnia wątpią one w swoje umiejętności i tracą zapał.

Najgorszy dzień dla znaków zodiaku: RYBY

17 czerwca - nadchodzące lato budzi w Tobie poczucie nostalgii i łatwo wpadasz w chandrę. Zamów swoje ulubione jedzenie i odpal serial.

Sonda
Czy wierzysz w horoskopy?
Klęska ekologiczna w Wiśle. Tysiące martwych ryb w rzece
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany