Andrzejki 2021. NAJPOPULARNIEJSZE wróżby i zabawy na andrzejki!

i

Autor: pixabay.com Wróżby na Andrzejki dla znaków zodiaku

Wróżby na Andrzejki dla znaków zodiaku. Wywróż sobie miłość

2021-11-23 11:27

Istnieje ogromna ilość andrzejkowych wróżb. Na różne sposoby możemy przewidzieć swoją miłosną przyszłość. Niektóre z przepowiedni wykonać można jedynie w grupie, jednak są tez wróżby o bardziej indywidualnej formie. Dostosować można je ze względu na charakterystykę poszczególnych znaków zodiaku. Sprawdź, jaka przepowiednia pasuje do Ciebie lub Twojej przyjaciółki! Wykonajcie ją osobno bądź wspólnie, na andrzejkowej imprezie.

Baran

Osoby spod tego znaku zodiaku lubią nowe wyzwania. Dla takich odważnych pań odpowiednią wróżbą będzie „Który owoc wybierasz?”.

Kobiecie spod znaku barana wiążemy oczy i kładziemy przed nią 3 owoce. Wylosowany owoc pomaga przewidzieć jej miłosną przyszłość. Każdy z nich ma swoje znaczenie:

  • Jabłko – czeka Cię odwzajemniona miłość;
  • Cytryna – poznasz miłość, ale nieodwzajemnioną;
  • Śliwka – w najbliższym roku nie uda Ci się zakochać.

Byk

Jeśli jesteś kobietą spod tego znaku, a andrzejki będą jednym z Twoich radosnych dni, warto to wykorzystać. Odpowiednią dla Ciebie przepowiednią będą „Karteczki z imionami”.

Na małych karteczkach piszesz tyle męskich imion, ile tylko przyjdzie Ci do głowy. Następnie wkładasz je pod poduszkę i kładziesz się spać. Po obudzeniu się sięgnij pod poduszkę i wyjmij jedną karteczkę. Obecne na niej imię nosić będzie Twój przyszły ukochany.

Bliźnięta

Uparte i towarzyskie bliźnięta powinny spróbować przepowiedni pt. „Słomki miłości”. Realizuje się ją w grupie.

Każdy gość z andrzejkowej imprezy otrzymuje słomkę. Następnie wrzucają je do miski z wodą. Właścicieli słomek, które pierwsze się zetkną, złączy wieczna miłość.

Rak

Raki znane są ze swojego romantyzmu. Ze względu na ich zmienność emocjonalną, wiele z wróżb mogłoby je rozdrażnić. W tym przypadku warto zastosować „Liść w kolorze miłości”.

Należy znaleźć czerwony liść i zachować go. Wystarczy obserwować w jakim tempie będzie on usychał. Jeśli szybko – miłość nie potrwa długo, jeżeli jednak wolno – będzie to trwałe uczucie.

Lew

Entuzjastyczne kobiety spod znaku lwa uwielbiają być w centrum uwagi. Dlatego też pasować będzie im przepowiednia pt. „Pływające marzenia”.

Każdy z gości zapisuje na małej kartce swoje marzenie, po czym wrzucają je do miski pełnej wody. Spełni się te marzenie, które jako pierwsze wypłynie na powierzchnię.

Panna

Panny nie lubią być ograniczane. Ich dążenie do sprawowania kontroli spełni taka przepowiednia jak „Pikantne jedzenie, pikantne sny”.

Podczas andrzejkowej imprezy goście powinni raczyć się ostrymi potrawami. Wpływają one bowiem na treść snów. Osoba, która przyśni Ci się tej nocy, wkrótce zbliży się do Ciebie.

Waga

Kobiety urodzone pod znakiem wagi lubią intelektualne rozrywki. Niełatwo będzie więc dobrać im przepowiednię. Można jednak spróbować z „Tajemniczym kleksem z atramentu”.

Na kartce robimy duży kleks z atramentu. Litera, którą kleks przypomina, będzie pierwszą literą imienia przyszłego wybranka wagi.

Skorpion

Jeśli trafimy na dzień, w którym skorpion wykazywać się będzie posępnością, jego humor poprawić możemy poprzez zabawę. Dobrym sposobem będzie na to przepowiednia pt. „Miłosny makaron”.

Każda z kobiet wybiera nieugotowany makaron. Najlepiej, żeby miały one różne kształty. Ta z kobiet, której makaron pierwszy wypłynie na powierzchnię, jako pierwsza weźmie ślub.

Strzelec

Kobiety spod znaku strzelca, zazwyczaj są duszami towarzystwa. Dzięki ich optymistycznemu podejściu, sprawdzić może się wiele przepowiedni. Jedną z tych, które warto wypróbować jest klasyczne „Lanie wosku”.

Przez stary klucz przelewacie wosk ze świeczki. Gdy wosk trafi do wody, utworzy konkretne kształty. Z nowopowstałych figur woskowych utwórzcie cienie na ścianie i spróbujcie zinterpretować znaki.

Koziorożec

Zapewne zorganizuje imprezę z niewielką ilością osób. W bliskim gronie możecie wypróbować „Wróżenie z butów”.

Ustawiajcie pary butów, jeden za drugim od ściany do progu. Właścicielka buta, który jako pierwszy przekroczy próg, pierwsza z tego towarzystwa wyjdzie za mąż.

Wodnik

Dla wodników warto organizować ekscentryczne sposoby na wróżenie. Jednym z nich może być przepowiednia pt. „Obrączki na nitce”.

Obrączkę przekładamy przez nitkę, której oba końce łapiemy. Liczymy ile razy obrączka zabuja się, zanim całkowicie się zatrzyma. Ilość ta oznacza kolejność litery alfabetu, która określi pierwszą literę imienia przyszłego wybranka.

Ryby

Łagodne kobiety spod tego znaku zodiaku, powinny być pokierowane przez swoje przyjaciółki. Wspólnie mogą one wykonać „Wróżenie ze skórki jabłka”.

Niech każda z Was obierając jabłko zachowa długą skórkę. Następnie rzucajcie skórki za siebie. Ułożą się one w kształty przypominające litery. Litera wskazana przez Twoją skórkę będzie pierwszą literą Twojego przyszłego męża.

Sonda
Wróżysz sobie na Andrzejki?
Premiera filmu Dody. Paulina Koziejowska o "Dziewczynach z Dubaju"