Aida Kosojan-Przybysz

i

Autor: Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

Rozwój duchowy

Wróżka Aida ujawnia tajemniczy trójkąt mocy. Te słowa mogą zmienić życie wielu osób

2023-07-19 14:48

Wróżka Aida skierowała do swoich fanów ważne słowa. „Dzisiaj dzień pytań do siebie i porządków w trójkącie mocy, który jest harmonią i wewnętrzną równowagą” – napisała Aida Kosojan-Przybysz na swoim Instagramie. Internauci są poruszeni i wdzięczni za ten wpis. O co dokładnie chodzi?

Wróżka Aida, czyli Aida Kosjan-Przybysz dla wielu osób jest duchową przewodniczką. Jasnowidzka z Gruzji, która od lat mieszka w Polsce, dar jasnowidzenia odziedziczyła po babci. Swoimi przepowiedniami i mądrością dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Tym razem Aida zwróciła uwagę na kluczowy problem relacji ze sobą oraz innymi ludźmi.

Wróżka Aida ujawnia tajemniczy trójkąt mocy. Te słowa mogą zmienić życie wielu osób

Aida Kosojan-Przybysz zwraca uwagę na ważny aspekt naszego życia. Wizjonerka radzi przyjrzeć się relacjom, na które poświęcamy najwięcej energii.

- „Zastanów się, za kim lub za czym w życiu idziesz? Co albo kto jest twoją inspiracją?Czy twoje działania są z wyboru, z konieczności, a może są ucieczką? Ponownie zadaj sobie pytanie, do kogo biegniesz lub od kogo uciekasz. Dzisiaj dzień pytań do siebie i porządków w trójkącie mocy, który jest harmonią i wewnętrzną równowagą” – pisze Kosojan-Przybysz na Instagramnie i dodaje - „Harmonia pomiędzy twoją duszą, rozumiem i ciałem. Żyć w harmonii ze sobą i światem jest sensem, źródłem miłości i trudną sztuką życia, której się uczymy od urodzenia do zamknięcia za sobą drzwi. Zadając sobie pytania, odpowiadaj na głos. Słuchaj swojego ciała.Czuj, jak reagujesz, nie bój się odpowiedzi, które usłyszysz. Prawda jest po to, by wiedzieć, na którym odcinku życia brakuje ci kolorów, bo to ty temperujesz kredki i ty tworzysz obrazy swojego życia”.

Fani Aidy nie kryją, że wizjonerka kolejny raz trafiła tym wpisem w punkt. Instagram zalała fala komentarzy. Jedni chwalą się, że już zrobili porządki w swoim życiu, inni przyznają, że to bardzo trudne.

ZOBACZ TEŻ: Góralka zdradza sposoby na miłość. Zerwij zioła o magicznej mocy i uwarz eliksir. Wybranek zadurzy się w tobie po uszy [WIDEO]

- Dlatego zrezygnowałam z toksycznych hec w pracy :)

- Bardzo trudno jest stwierdzić czy tu gdzie teraz jestem, jestem w pełni ze świadomej decyzji z mojego wyboru. Częściej czuję, że chciałabym uciec … ale dokąd… do kogo… wiem, że takie zakręty to norma w życiu każdego człowieka, ale jak wrócić bądź jak stworzyć harmonię i wewnętrzna równowagę Jak na nowo stworzyć siebie…

- Bardzo głęboko dotyka, porusza i wzrusza. Piękne, bo uświadamia.

- Pięknie napisane, zresztą jak zawsze - komentują internauci.

Sonda
Zgadzasz się ze słowami Aidy?
Łódzki nauczyciel przebiegnie 600 kilometrów po Orientarium
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany