Aida Kosojan-Przybysz

i

Autor: Niemiec/AKPA

Weź do serca

Wróżka Aida wywołała poruszenie. Jasnowidzka z Gruzji przekazała ważne wskazówki na całe życie. Fani są wzruszeni: „Jak ludzie to zrozumieją to lepiej będzie im się żyło”

2023-07-31 14:35

Aida Kosojan-Przybysz przekazała ważną wiadomość swoim fanom. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych wizjonerek w Polsce podzieliła się radą na całe życie, czym wywołała falę wzruszeń wśród internautów. Wróżka Aida tym razem odniosła się ze swoim przesłaniem do ludzi, którzy nas otaczają.

Wróżka Aida przekazała na swoim Instagramie ważne słowa. Jasnowidzka z Gruzji, która od lat mieszka w Polsce tym razem odniosła się do przyjaźni. Aida Kosojan-Przybysz zostawiła fanom ważne przesłanie dotyczące jednej z najpiękniejszych relacji w życiu.

Wróżka Aida wywołała poruszenie. Jasnowidzka z Gruzji przekazała ważne wskazówki na całe życie

Aida Kosojan-Przybysz to duchowa przewodniczka dla wielu osób. Jej wizje niejednokrotnie się sprawdziły, dlatego Aida ma mnóstwo fanów, także w medinach społecznościowych. To właśnie na Instagramie Aida zostawia wskazówki dotyczące swoich wizji oraz przesłania, które są światłem w trudnym czasie. Tym razem wizjonerka odniosła się do relacji międzyludzkich. Z okazji Dnia Przyjaźni (30 lipca) Aida Kosojan-Przybysz podkreśliła, jak ważna jest ta druga osoba w naszym życiu.

- Przyjaciel to ktoś, dla kogo jesteś bardzo ważny/ważna. Przyjaciel to ktoś, kto myśli o tobie ciepło, jest z tobą i przy tobie słowem, myślą i sercem w różnych momentach życia. To ktoś, kto nigdy ciebie nie zostawia, wynosi cię na plecach z pola bitwy, gasi z tobą pożary, dzieli się kanapką i tortem. Pyta, nie z ciekawości, a z troski. Jest, bo jesteś ty. Przyjaciel to twoja bratnia dusza. Przyjaźń to też miłość — piękna, wyjątkowa, braterska. Przyjaciel sprawia, że nie jesteś sam. Przyjaciel to ktoś, kto kiedyś zapali świecę na twoim grobie. Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Przyjaźni. Pamiętajmy o przyjaciołach, których już nie ma i dbajmy o tych, którzy wciąż są przy nas. Przyjaźń to dar. To wyjątkowe połączenie, to komunikacja dusz i serc. Przyjaźń to stan twojego serca i umysłu, dla którego nie ma granic, ani czasu, ani przestrzeni. Dziękuję moim przyjaciołom, że są, dzięki nim mój świat jest jeszcze bardziej piękny i barwny – napisała Aida Kosojan-Przybysz na Instagramie.

Słowa Aidy wywołały lawinę komentarzy wzruszonych fanów. Jedni dziękują za ważne słowa, inni przyznają rację i dodają swoje spostrzeżenia.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop na sierpień 2023. Jeden znak zodiaku padnie ofiarą plotek, inny zostanie obdarzony bogactwem. Sprawdź, co mówi horoskop dla twojego znaku zodiaku

- Jak ludzie to zrozumieją, to lepiej będzie im się żyło. A jak dołożą do tego słowa "dobro powraca"to rozpalą blaski swoich serc, bo ten mięsień każdy ma.

- Przepięknie napisane.

- Dziękuję za ten piękny post przypominający o czymś wartościowym jak przyjaźń.

- Czekałam na kolejny wpis, ale jeszcze nigdy nie trafił tak celnie i w tak odpowiednim momencie - komentują internauci.

Sonda
Masz przyjaciela/przyjaciółkę?
Dzień Przyjaciół. Te polskie gwiazdy przyjaźnią się od lat