Aida Kosojan - Przybysz

i

Autor: AKPA Aida Kosojan - Przybysz

Przesłanie na każdy dzień

Wróżka Aida ma ważne wskazówki na wiosnę. Wizjonerka zdradza, co zadziała na przyciągnięcie szczęścia

2023-03-19 5:03

Wróżka Aida zdradziła fanom sposób na dobry tydzień. Rada wizjonerki przyda się szczególnie na przedwiośniu, kiedy wypatrujemy już cieplejszych radosnych dni. Aida Kosojan-Przybysz opublikowała na swoim Instagramie ważną wskazówkę dotyczącą szczęścia, którą warto zastosować każdego dnia.

Wizjonerka Aida znów trafiła w potrzeby swoich fanów. Rada, którą im przekazała na Instagramie to ważna wskazówka, którą każdy z nas powinieneś stosować nie tylko u progu nowego tygodnia, ale każdego dnia.

Wróżka Aida ma ważne wskazówki na wiosnę. Wizjonerka zdradza, co zadziała na przyciągnięcie szczęścia

Wróżka Aida czyli Aida Kosjan-Przybysz to znana jasnowidzka z Gruzji, która od lat mieszka w Polsce. Dar jasnowidzenia odziedziczyła po babci. To właśnie ona przewidziała, że Aida zwiąże swoją przyszłość z naszym krajem i mężem Polakiem. Aida jest duchowym wsparciem dla wielu osób. Szczególnie w ostatnim, trudnym czasie. Na swoim Instagramie zostawia wskazówki, które pomagają przetrwać a czasem odnaleźć szczęście i sens. Tym razem wizjonerka udzieliła teoretycznie banalnej rady dotyczącej szczęścia. Zwróciła uwagę na to o czym często zapominamy.

- Wchodząc w nowy tydzień nie zapomnij zabrać ze sobą uśmiechu i dziel się radością jak robią to dzieci. Uśmiech budzi uśmiech. Ludzie jak lustra, czują nasz stan i chłoną nasz pozytyw - napisała Aida na Instagramie.

Wizjonerka swoją radą wzbudziła mnóstwo entuzjazmu wśród fanów.

ZOBACZ TEŻ: Równonoc wiosenna 2023 rozpocznie nowy rok astrologiczny. Te wróżby i rytuały na pierwszy dzień wiosny przyniosą szczęście

- Nie zapominajmy, jak to jest być dzieckiem. Niezależnie od czasu, wydarzeń, sytuacji.

- Porada jak na zamówienie. Dziękuję że na nią trafiłam, bo coś dzisiejszy poranek mało optymistyczny i czuję, że wokół smęcę, a tak spróbuję zmienić nastawienie.

- Piękne i cieple przesłanie. Trochę byłam smutna, ale już się uśmiecham. Tego mi trzeba było w dzień imienin - komentują internauci.

Sonda
Zgadzasz się, że uśmiech drugiej osoby sprawia, że my też się uśmiechamy?
Tańczące z promocjami 16-03-2023
Nasi Partnerzy polecają