Aida Kosojan-Przybysz

i

Autor: Niemiec/AKPA

Ważne słowa

Zbawienne słowa wróżki Aidy. Przepowiednia na lipiec już się spełnia

2023-07-07 12:59

Wróżka Aida opowiedziała o swojej wizji. Przepowiednia na lipiec trafiła do wielu fanów jasnowidzki. Aida Kosojan-Przybysz na swoim Instagramie zostawiła wskazówki dotyczące najbliższych tygodni. - „Jak znak na moje rozterki” – komentuje jedna z internautek.

Wróżka Aida opowiedziała, jaki będzie lipiec 2023. Aida Kosojan-Przybysz na swoim Instagramie zwróciła się do fanów z ważnym przesłaniem dotyczącym spełniania marzeń i podejmowania decyzji. Słowa popularnej wizjonerki kolejny raz trafiły prosto w serca internautów.

Zbawienne słowa wróżki Aidy. Przepowiednia na lipiec już się spełnia

Aida Kosojan-Przybysz dar jasnowidzenia odziedziczyła po babci. Gruzinka, która od lat mieszka w Polsce dzieli się swoimi wizjami z fanami na Instagramie. Wspiera także rozwój duchowy oraz inspiruje do wzrastania. Tym razem Aida zostawiła internautom wskazówki na lipiec. Wizjonerka zwraca uwagę, że ten miesiąc jest najlepszy na realizację marzeń i celów oraz odkrywanie mocnych stron.

- Lipiec potrzebuje Twojej cierpliwości i precyzji oraz dojrzałości w podejmowaniu decyzji. Lipiec jest jak klucz do piwnicy, który prowadzi Cię schodkami w dół po wcześniej zostawione tam przetwory. Wracaj do pomysłów i marzeń, które od lat czekają na Twoją gotowość do ich realizacji.To czas by zajrzeć do spiżarki swoich marzeń – napisała Kosojan-Przybysz na Instagramie.

Pod postem Aidy natychmiast pojawiły się komentarze fanów. Niektórzy pisali, że słowa wizjonerki są dla nich jak znak, a przepowiednia już się spełnia.

ZOBACZ TEŻ: Zioło, które przyciąga bogactwo. Posadź w ogrodzie, bo uzdrawia rośliny. Napar z kwiatów działa uspokajająco i zapobiega wzdęciom

- Te myśli wybrzmiały dziś do mnie jak znak na moje rozterki.

- Pięknie napisane. Już od pewnego czasu te moje "przetwory" dobijają się do mnie z piwnicy i to coraz głośniej. A ja ciągle ignoruję wszelkie znaki, bo ciągle brak mi odwagi do zmian. Może lipiec doda mi więcej pewności siebie.

- Przyszedł lipiec zaczęłam działać, spełniać te marzenia. Coś w tym jest - komentują internauci.

Sonda
Wierzysz w słowa wróżki Aidy?
Tańczące z promocjami 04.07.2023
Listen on Spreaker.