Zbliża się gwałtowne kosmiczne zjawisko. Mocno odbije się na życiu 2 znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock Zbliża się gwałtowne kosmiczne zjawisko. Mocno odbije się na życiu 2 znaków zodiaku

Astrologia

Zbliża się gwałtowne kosmiczne zjawisko. Astrolodzy alarmują, że odbije się to na życiu jednego znaku zodiaku. Finanse zagrożone

2023-09-05 13:55

Astrolodzy alarmują, że zbliża się gwałtowne zjawisko w kosmosie, które mocno wpłynie na życie zwłaszcza jednego znaku zodiaku. Te osoby muszą wtedy zachować szczególną czujność i ostrożność w strefie finansowej, aby nie stracić swoich oszczędności. Chodzi o retrogradację Jowisza, która rozpoczęła się już 4 września i potrwa aż do końca roku.

Zbliża się gwałtowne kosmiczne zjawisko. Jak retrogradacja Jowisza wpłynie na życie znaków zodiaku?

Retrogradacja Jowisza to kosmiczne zjawisko, które rozpoczął się już 4 września i potrwa aż do końca 2023 roku, czyli do 31 grudnia. Jowisz odbywa wsteczną wędrówkę w znaku obowiązkowego i stroniącego od awantur Byka. To dość burzliwy czas pod względem astrologicznym. Życie wielu znaków zodiaku wywróci się do góry nogami. To okres, kiedy powinniśmy zachować czujność i ostrożność w pracy i finansach. Co więcej, warto przeanalizować swoje dotychczasowe życie i wyboru. Retrogradacja Jowisza skłania do porzucenia tego, co nie daje nam satysfakcji i szczęścia. Zdecydowanie to najlepszy czas na wyzbycie się nostalgii i sentymentów, podsumowanie swoich osiągnięć zawodowych. Być może właśnie teraz warto zmienić pracę na lepszą, w której będziemy doceniani. Od 4 września rozpoczął się okres szczególnie burzliwy dla przedstawicieli jednego znaku zodiaku. Co mówi horoskop?

Retrogradacja Jowisza. Ten znak zodiaku musi zachować czujność 

Retrogradacja Jowisza wywoła niemałe zamieszanie w życiu jednego znaku zodiaku. Chodzi o zodiakalnego Raka. W najbliższych tygodniach może pojawić się kusząca propozycja finansowa., Być może będzie to inwestycja i choć początkowo będzie wydawała się obiecującą okazją do szybkiego pomnożenia majątku, to lepiej zachować ostrożność i spojrzeć na to bez ekscytacji. Choć Jowisz uważany jest za planetę szczęścia, to podczas retrogradacji wysyła zupełnie odmienną energię. Z tego względu nie jest to najlepszy moment na to, aby podejmować jakiekolwiek ryzyko finansowe. 

Numerologia mieszkania i jej znaczenie

Wielki quiz o znakach zodiaku. Odpowiedz na te pytania, a my zgadniemy, jakim znakiem zodiaku jesteś

Pytanie 1 z 10
Jaka cecha charakteru najlepiej do Ciebie pasuje?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany