Pola Negri uwiodła Chaplina i Valentino. Vlog "Historia z Koprem"

2021-10-27 14:30
Pola Negri - polska królowa Hollywood
Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz

Bohaterką najnowszego odcinka vloga "Historia z Koprem" jest Pola Negri, polska aktorka, która podbiła serca Charlie Chalplina oraz Rudolfa Valentino. Szybko podbiła Hollywood, choć od dzieciństwa musiała zmagać się z wieloma przeciwnościami losu. Zapraszamy na kolejny odcinek vloga "Historia z Koprem" oraz do zakupu książki "Królowe salonów II Rzeczpospolitej".

Polska kinematografia ma swojej historii kilku wybitnych reżyserów oraz wspaniałych aktorów, ale podbicie Hollywood udało się naprawdę niewielkiej liczbie artystów. Jedną z takich postaci bez wątpienia jest Pola Negri, która oprócz wspaniałej kariery, mogła się również pochwalić bardzo barwnym życiem towarzyskim. Najnowszy odcinek vloga "Historia z Koprem" jest poświęcony właśnie gwieździe filmu niemego "Oczy mumii Ma".

Więcej takich historii w książce Sławomira Kopra. Można ją kupić w tym miejscu: Królowe salonów II Rzeczypospolitej. Sławomir Koper

Królowe salonów
Autor: Wydawnictwo Harde

- Filmy z Polą biły rekordy popularności, dzięki temu polska aktorka otrzymywała bardzo wysokie honorarium i inwestowała w klejnoty. Pola Negri mogła się również pochwalić podbojami w życiu prywatnym - o szczegółach jej znajomości możecie się Państwo dowiedzieć z materiału wideo znajdującego się pod tekstem. Zachęcamy do oglądania i przypominamy, że nowy odcinek vloga "Historia z Koprem" w każdą sobotę o godzinie 12. 

Uwiodła Chaplina i Valentino. Pola Negri - polska królowa Hollywood | Historia z Koprem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE