Chcesz się ubierać jak Agata Duda? Tu kupisz identyczne kreacje za mniej niż 200 zł

2019-09-24 18:14 katk
Kreacje Agaty Dudy podczas wizyty w USA
Autor: Grzegorz Jakubowski/KPRP Kreacje Agaty Dudy podczas wizyty w USA

Agata Duda podczas wizyty w USA ponownie zadała szyku. Żona prezydenta już niejednokrotnie zachwyciła kreacjami, w których prezentowała się podczas oficjalnych uroczystości. Zainspirowani stylizacjami Pierwszej Damy, identyczne znaleźliśmy w popularnych sieciówkach. Zapytaliśmy też eksperta, czy kobiety powinny naśladować styl Agaty Dudy. Zobaczcie, co powiedział.

Agata Duda towarzyszy swojemu mężowi podczas prezydenckiej wizyty w Stanach Zjednoczonych. Internauci komentują nie tylko polityczne aspekty tej wizyty. Stylizacje Pierwszej Damy budzą równie dużo emocji. Żona prezydenta Polski słynie z gustownych kompletów i sukienek. Za jej kreacje odpowiada znana stylistka i projektantka Ela Piorun. Tym razem podczas wizyty w USA mogliśmy zobaczyć Agatę Dudę w dwóch niezwykłych stylizacjach. Na spotkanie z Polonią wybrała idealnie pasującą do tej okazji bluzkę z baskinką w biało-czerwony geometryczny wzór oraz podobnie zdobioną spódnicę. Całość uzupełniła czerwonym paskiem i dyskretną biżuterią. - Bardzo ciekawy wzór. Projekt oraz krój tej kreacji miał prawo przyciągnąć uwagę fotoreporterów i miłośników mody - skomentował dla nas tę stylizację polski projektant, Daniel Jacob Dali. Kilka godzin później para prezydencka spotkała się z mieszkającym w Nowym Jorku 93-letnim Edwardem Mosbergiem - mężczyzną ocalałym z Holokaustu. Tu Pierwsza Dama również zaimponowała wyczuciem stylu. Postawiła na ciemną, delikatną sukienkę z plisowanym dołem. - To jest zawsze pewna elegancja i to bez zbędnych spekulacji w modzie - komentuje sukienkę Agaty Dudy projektant.

Zapytaliśmy Daniela, czy według niego, jako eksperta modowego, Polki powinny naśladować styl Pierwszej Damy. - Zdecydowanie tak! - odpowiedział.

Chcesz ubrać się jak Agata Duda? Ubrania inspirowane stylem Pierwszej Damy znajdziesz w sieciówkach za mniej niż 190 złotych. Sprawdź w naszej galerii: