Agata Rubik

i

Autor: Instagram

Agata Rubik zrobiła to na oczach fanów i pokazała, ile waży. Może wpędzić inne kobiety w kompleksy?

2022-01-11 10:06

Agata Rubik uznała, że przytyła, a niektóre z jej ubrań stają się na nią za ciasne. Kobieta postanowiła zmierzyć się z prawdą i na oczach fanów stanęła na wadze, która pokazała kilka kilogramów więcej niż zazwyczaj. Agata Rubik przyznała, że chciałaby schudnąć, jednak zamierza to zrobić z głową i powoli, bez żadnych diet sokowych i "cudownych" rozwiązań, które mogą spustoszyć organizm. Z jednej strony cenimy odwagę i brak ściemy żony Piotra Rubika, z drugiej zastanawiamy się jednak, czy takie zachowanie nie wpędzi kobiet w kompleksy, że one ważą więcej, a tym samym... muszą schudnąć.

Agata Rubik na oczach fanów stanęła na wadze. Ile waży? 

Agata Rubik z powodzeniem odnalazła się w świecie mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 143 tys. fanów i liczba ta stale rośnie. Wiele osób ceni sobie u Pani Rubik naturalność i brak przysłowiowego "kija w tyłku". Kobieta przyznała, że w ostatnim czasie czuje, że przytyła i uzbierało się jej kilka dodatkowych kilogramów. W związku z czym postanowiła zmierzyć się z prawdą i stanęła na wadze, która pokazała 64,4 kg. Celebrytka wszystko zrobiła na oczach fanów. - O sporo. 2 lata temu "sporo" to było 59 kg. 3 lata temu ważyłam max 56 kg, przy tej wadze zachodziłam w obie ciąże. Cel do kwietnia - 59 kg. Bez żadnych restrykcyjnych diet. Wyleczyłam się z postów, diet sokowych. Teraz zamierzam ograniczyć węglowodany, bo w ostatnim czasie bardzo dużo ich jadłam. I żeby była jasność - nawet się sobie teraz podobam, tylko jednak lepiej się czuję nieco mniejsza. Plus 3/4 ubrań jest teraz przyciasna... Dodam, bo już pytacie - mam 173 cm - powiedziała Agata Rubik.

Zobacz również: Promocje CCC sprawią, że aż uklękniecie. Totalny hit wyprzedaży 2022! Kozaki za mniej niż 60 zł

Rozumiemy, że każdy ma swoją wagę, w której czuje się dobrze i chęć zgubienia kilku kilogramów nie jest niczym złym, jednak biorąc pod uwagę wzrost kobiety waga ponad 60 kilogramów wydaje się w porządku. Myślicie, że Agata Rubik dobrze zrobiła dzieląc się z fanami swoją wagę, czy może jednak przyczynić się do kompleksów u innych kobiet i sprawi, że te będą odczuwały presję, by schudnąć?

Agata Rubik

i

Autor: instagram
Sonda
Lubisz Agatę Rubik?
Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Namiętne Walentynki gwiazd - Steczkowska, Krupa i Rubik zakochane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE