Agnieszka Kotońska z Goggleboxa podjęła ważną decyzję. Jeszcze dwa lata temu nie chciała o tym słyszeć

2021-05-18 11:30
Agnieszka Kotońska z Gogglebox
Autor: Instagram

Program "Googlebox, przed telewizorem" święci tryumfy w polskiej telewizji. Setki tysięcy widzów siada co poniedziałek przed odbiornikami i ogląda innych ludzi, którzy komentują programy telewizyjne. Dla niewtajemniczonych brzmi to trochę jak "Incepcja", jednak format ten przypadł do gustu i Gogglebox bije rekordy popularności. Jego uczestnicy niemalże z dnia na dzień stali się celebrytami, których poczynania w mediach społecznościowych śledzą miliony internautów. Jedną z największych gwiazd programy stacji TTV jest bez wątpienia Agnieszka Kotońska. Jej styli budzi kontrowersje, dla jednych jest symbolem kiczu, drudzy wręcz odwrotnie uwielbiają jej szalone pomysłu i nietuzinkowe podejście do mody.

Nowa fryzura Agnieszki Kotońskiej z Googleboxa

Agnieszka Kotońska to bez wątpienia jedna z największych gwiazd programu "Gogglebox, przed telewizorem". Mieszkanka Chodzieży zasiada na "goggleboxowej" kanapie wraz z mężem, czasem towarzyszy jej również ich syn, Dajan. Kotońska niemalże z miejsca podbiła serca fanów i stała się rozpoznawalna. Gościła nawet, wraz z innymi uczestnikami, u Kuby Wojewódzkiego. Fani pokochali Kotońską za jej kolorowy styl, poczucie humoru i pozytywne podejścia do życie. Jej przeciwnicy uważają jednak, że jej stylizacje są na granicy kiczu i przypominają typową Karynę z osiedla. Celebrytka przez lata dała się poznać jako miłośniczka różu i blond włosów. jak sama stwierdziła na Instagramie w jednym z najnowszych postów jeszcze dwa lata temu nie wyobrażała siebie w innym odcieniu na głowie. A jednak zmiana stała się faktem i już od kilku sezonów Goggleboxa Kotońska prezentuje o wiele ciemniejszą fryzurę, teraz przyszła kolej na następne zmiany i następna odważną decyzję. Agnieszka Kotońska postanowiła bowiem jeszcze bardziej przyciemnić kolor włosów i postawiła na czekoladową pralinę na głowie. Fani są zachwyceni metamorfozą, ich zdaniem celebrytka wygląda o wiele młodziej w takim wydaniu. - Pralinka czekoladowa ❤️🌹 Kobieta zmienna jest ,jeszcze 2 lata temu nie chciałam słyszeć o ciemnych włosach ,wręcz zatykałam uszy i kiwałam głowa nie ,nie ,nie tylko nie #brunette 🙈a dziś kiwam głowa taaakkkkkk❤️czuje się fantastycznie ❤️❤️🌺 Czasem zmiany sa mile widziane i potrzebne ❤️ - podpisała swój post na Instagramie Agnieszka Kotońska. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE