Chcesz obciąć włosy? DO DZIEŁA! Krótkie fryzury są najmodniejsze. Zobacz trendy

Najlepsze fryzury dla kobiet o krótkich włosach
Autor: YouTube/Hair Inspiration Jeśli lubisz nieład na głowie, to taka fryzura jest dla ciebie idealna

Marzysz o krótkich włosach i chciałabyś poeksperymentować z fryzurą, ale nie wiesz, na jaką stylizację postawić? Nic dziwnego! Krótkie włosy od kilku sezonów są na topie. Pasują niemal każdej kobiecie i co najważniejsze - są łatwe do stylizacji. Wybraliśmy najlepsze fryzury na krótkie włosy, modne zimą 2020/2021.

Pomysłów na krótkie włosy jest naprawdę wiele. Styliści co chwile prezentują nowe propozycje uczesań i strzyżeń dla kobiet z krótkimi włosami. Nas to nie dziwi, bo po pierwsze krótkie włosy są wygodne, łatwe do stylizacji i przede wszystkim modne. Każda kobieta dzięki odpowiedniemu strzyżeniu może wyglądać nowocześnie. Najczęściej to kobiety znudzone długimi włosami, pragną zmienić swój wygląd. Wtedy najczęściej decydują się na obcięcie włosów. Jaka jest najlepsza fryzura na krótkie włosy?

Czytaj również: Najlepsze prezenty dla dzieci pod choinkę do 50 złotych. Totalny HIT w PEPCO

Przede wszystkim zima 2021 we fryzjerstwie to krótkie fryzury. Gwiazdy lansują trend cieć niemalże jak od linijki inspirowanych latami 90-tymi. Jedno jest pewne, w nadchodzących miesiącach najmodniejsze będą krótkie i odważne ciecia. Nieustannie gorącym trendem jest bob i wszystkie jego wariacje. Zdecydujesz się na taką zmianę?

Czytaj też: Wróżby na Andrzejki 2020. Wywróż szczęście i miłość. Tych sposobów nie znałeś

Niekwestionowanym hitem roku będzie angled bob! Czym jest i komu pasuje?

To bardzo twarzowa i elegancja wariacja klasycznego boba.  Sekretem tej fryzury są nieco dłuższe pasma i geometryczne, proste linie. Wbrew temu, co może się wydawać, jest to świetna propozycja także dla kobiet o włosach falowanych. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie zdecydują się na drastycznie cięcia, a chcąc w sposób nowoczesny odświeżyć swoją fryzurę. Angled bob wyszczupla twarz i doskonale nadaje się jako fryzura pod czapkę.

Zobacz naszą galerię najlepszych krótkich fryzur

Kiedy powrót do szkół? Koniec zdalnego nauczania