Co ona zrobiła? Szokująca zmiana fryzury Olgi Bołądź. Takiej się nie spodziewaliśmy

2021-05-06 14:38
Bołądź ściągała od posła PO
Autor: AKPA Bołądź ściągała od posła PO

Mówi się, że kiedy kobieta potrzebuje zmian w życiu to swoje kroki kieruje do salony fryzjerskiego. Faktycznie, wiele pań decyduje się na szokującą metamorfozę kiedy w ich życiu zachodzą znaczące zmiany. Sprawa trochę inaczej wygląda w przypadku artystek, które fryzury zmieniają niczym przysłowiowe rękawiczki. Olga Bołądź opublikowała na swoim Instagramie szokujące zdjęcie z salony fryzjerskiego. Widzimy na nim, że gwiazda zdecydowała się na odważną zmianę włosy. Zapewne efekt finalny przejdzie nasze oczekiwania i nie poznamy Olgi Bołądź.

Szokująca zmiana fryzury Olgi Bołądź

Wiosna to doskonały czas na urodowe eksperymenty, warto wybrać się zatem do fryzjera i zafundować sobie małą metamorfozę. Aktorka Olga Bołądź poszła na całości i zdecydowała się na ogromną zmianę. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z salonu fryzjerskiego, na którym widzimy, że na włosach Olgi Bołądź dużo się dzieje. Aktorka przez wiele lat była wierna swojemu naturalnemu odcieniowi kosmyków, jednak wszystko wskazuje, że to już przeszłość. Na finalne efekty tej zaskakującej przemiany musimy jeszcze poczekać, ale Bołądź zdecydowała się na kolor blond. To szokująca przemiana, której zapewne jej fani się nie spodziewali. - Nowe na głowie 💙 Nic nie trwa wiecznie, nie ma co bać się zmian 😎 Jesteście ciekawi efektu końcowego tak samo mocno jak ja? Na szczęście to tylko przystanek na drodze do nowego koloru 😜 trzy lata bez farby właśnie dobiegły końca - podpisała post na Instagramie aktorka. A wy jak oceniacie taką przemianę? Olga Bołądź w wersji blond to dobry pomysł? 

Express Biedrzyckiej - Artur Dziambor: PiS zafundował nam nową erę Gierka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze