Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" spakowała manatki i wyjechała. Wyemigruje na stałe?

2021-05-06 11:05 kaja
Dagmara Kaźmierska z Królowych życia
Autor: Instagram Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"

Pogram stacji TTV "Królowe życia" bije rekordy popularności, a jego uczestnicy zasilili grono polskich celebrytów. Niemalże z dnia na dzień stali się gwiazdami internetu, co tylko pokazuje jak wielką siłę przebicia mają tego typu programu. Bez wątpienia najbardziej rozpoznawalną bohaterką "Królowych życia" jest Dagmara Kaźmierska. Kontrowersyjna bizneswoman z Kłodzka budzi skrajne emocje, jedni ją uwielbiają, inni wręcz przeciwnie, uważają, że taka osoba nie powinna być promowana przez telewizję. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie celebrytka publikuje film z Egiptu. Czyżby gwiazda kupiła tam dom, do czego w jednym z odcinków show przekonywała ją koleżanka, czy może jedynie wyjechała na wakacje?

Dagmara Każmierska w Egipcie.

Bez wątpienia Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" TTV należy do osób wokół których ciężko przejść obojętnie. Słynie z odważnego, nieco kiczowatego stylu oraz ostrego języka. Jedni kochają ją za jej odwagę, bezkompromisowość oraz pozytywne podejście do życia, inni wręcz odwrotnie, są zdania, że osoba, która odbyła karę w więzieniu raczej nie powinna zostać gwiazdą telewizji. Dagmara Kaźmierska została skazana prawomocnym wyrokiem sądu za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji. W sumie trafiła ona do więzienia na 14 miesięcy. Niezależnie od tego czy się ją lubi, czy też nie, trzeba przyznać, że Kaźmierska doskonale wykorzystuje swoje przysłowiowe pięć minut i wyciska sławę niczym cytrynę. Tym razem celebrytka postanowiła spakować swoje manatki i wyjechać do Egiptu. W jednym z odcinków "Królowych życia" podkreślała, że to właśnie kraj faraonów jest idealnym dla niej miejscem do życia, a tamtejszy klimat służy jej o wiele lepiej niż polski. Jedna z koleżanek Kaźmierskiej, która mieszka właśnie w Egipcie przekonywała ją, by ta kupiła tam dom i przeprowadziła się na stałe. Kiedy zatem przedsiębiorcza bizneswoman z Kłodzka opublikowała nagranie z egipskiej Hurghady to fani od razu zaczęli ja pytać, czy jej pobyt tam, to jedynie urlop, a może jednak to jakaś większa inwestycja. 

Leszno w kwiatach
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze