LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Promocje w Lidlu

Czas wielkich promocji w Lidlu. Nadchodzi Tydzień XXL

2023-08-12 16:21

Klienci Lidl Polska ponownie będą mieli okazję do oszczędzania i uzupełnienia domowych zapasów – już w poniedziałek, 14 sierpnia, w sklepach sieci rozpoczyna się kolejny Tydzień XXL. W ramach akcji kupimy wybrane artykuły w powiększonych, rodzinnych opakowaniach i… niższych cenach. Posiadacze Karty Dużej Rodziny skorzystają też z dodatkowej zniżki na ponad 350 produktów z oferty.

Inflacja zmusza polskie rodziny do rozważnych zakupów, a te – rezygnacji z ulubionych produktów. Lecz nie tylko! W 2022 roku gospodarstwa domowe w Polsce ograniczyły spożycie większości podstawowych artykułów spożywczych – ujawnił najnowszy raport GUS1. Śledząc zmiany gospodarcze i potrzeby konsumentów, Lidl Polska po raz kolejny organizuje Tydzień XXL. Od poniedziałku, 14 sierpnia, w sklepach sieci pojawią się powiększone opakowania ulubionych produktów: wysokiej jakości i w niskich, konkurencyjnych cenach. To doskonała szansa na oszczędne zakupy! W sierpniowej odsłonie Tygodnia XXL pojawią się nie tylko podstawowe produkty spożywcze: mąka, płatki owsiane, oliwa, wędliny, kawa, herbata, nabiał czy słodkie i  słone przekąski, ale również bardziej wyszukane: oliwki, hummus, tortille i bakalie.

Zobacz także: Gigantyczne obniżki cen w Rossmannie. Nowe, niższe ceny 216 popularnych produktów z Rossmanna

Niezwykłe okazje czekają także na posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Wraz z przedłużeniem umowy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej, Lidl Polska dalej będzie oferował im atrakcyjne zniżki na produkty z aż 7 grup asortymentowych. Dodatkowo, w ramach akcji promocyjnej „Wybrane produkty XXL 10% taniej dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny”, członkowie rodzin wielodzietnych przez 2 tygodnie (14-27 sierpnia br.) skorzystają z rabatu także na wybrane artykuły z logo XXL, artykuły o powiększonych gramaturach oraz wielopaki. W wyjątkowej ofercie pojawi się szeroki wybór produktów, w tym m.in.: lody familijne Bon Gelati, różne rodzaje pieluszek oraz pantsów Lupilu Premium, kiełbasy i parówki Pikok, orzechy Alesto, sery Pilos, musy owocowe Solevita, kawa 100% Arabica Bellarom, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów Cien, wegańskie produkty Vemondo czy płyny i kapsułki do prania oraz płukania znanych marek.

Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl
Zakończenie Szybowcowych Mistrzostw Europy w Lesznie