Komu pasują krótkie włosy

i

Autor: Shutterstock Komu pasują krótkie włosy

Fryzury damskie, które odmienią wygląd

Czy będą ci pasować krótkie włosy? Te metamorfozy kobiet sprawią, że przestaniesz się wahać. Ich krótkie fryzury to szyk i nowoczesność w jednym

2022-12-05 12:08

Chciałabyś zmienić swoją dotychczasową fryzurę, ale zastanawiasz się, czy będą ci pasować krótkie włosy? Kobiety. które przez lata miały długie włosy, często znudzone swoim uczesaniem pragną je diametralnie zmienić, choć niekiedy brakuje im odwagi. Jeśli się wahasz to zobacz metamorfozy tych kilku kobiet, które zdecydowały się na krótkie fryzury. Komu pasują krótkie włosy?

Krótkie fryzury - dla kogo?

Mówi się, że kiedy kobieta zmienia fryzurę, chce również zmienić swoje życie. Choć oczywiście nie zawsze to powiedzenie ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, to trzeba przyznać, że zmiana fryzury, która towarzyszy nam od lat to duży krok. Dlatego najczęściej przed wizytą u fryzjera wiele kobiet zadaje sobie pytanie: "czy będą mi pasować krótkie włosy?". I tu mamy dobrą wiadomość, bo krótkie włosy pasują praktycznie każdej kobiecie. Kluczowe jest dobranie krótkiej fryzury do kształtu twarzy. Pixie cut, czyli krótko wystrzyżone włosy z dłuższą grzywką zdecydowanie najlepiej prezentują się u kobiet o regularnych rysach twarzy, kształtnych głowach, przylegających uszach oraz szczupłych i długich szyjach, gdyż obnażają właśnie te elementy urody. Najbardziej uniwersalną fryzurą na krótkie włosy jest bob, który pod lat króluje we fryzjerskich trendach. Doczekał się wielu kombinacji. Mamy: long bob, blunt bob, french bob, czy beach wave bob. Bob pasuje każdej kobiecie. Kobiety o okrągłej twarzy powinny postawić na boba o długości poniżej linii brody, z kolei w przypadku posiadaczek twarzy prostokątnej i pociągłej bardziej sprawdzi się fryzura bob z grzywką i sięgająca żuchwy.

Czy krótkie włosy będą ci pasować? Te kobiety zmieniły fryzurę i nie żałują

Jeśli zastanawiasz się, czy krótkie włosy będą ci pasować, zobacz zdjęcia tych kilku kobiet, które poszły za ciosem i drastycznie skróciły swoje pasma. Zdecydowanie nie żałują swojej decyzji. Nie do wiary, jak krótkie włosy mogą wspaniale odmienić wygląd kobiety. Te kobiety są najlepszym dowodem na to, że czasami wystarczy zmienić uczesanie, aby odjąć sobie lat.

Sonda
Włosy długie czy krótkie?
Jak zrobić fryzurę na wieczór krok po kroku?
Nasi Partnerzy polecają