Czy bob pasuje każdej kobiecie? Te zdjęcia to pokazują! Przed i po

Bob -  Fryzura wszech czasów
Autor: Shutterstock

Chyba każda kobieta przynajmniej raz w życiu pragnęła diametralnie zmienić swoją fryzurę. Najprostszym i zarazem najmniej inwazyjnym sposobem jest obcięcie włosów. Jednak na jaką fryzurę postawić? Jaka jest najmodniejsza fryzura w historii? Wiele kobiet obawia się włosowych eksperymentów i zamyka się w bezpiecznych rozwiązaniach, które nie zawsze są korzystne i im pasują. Na szczęście, są fryzury ponadczasowe, w których prawie każda kobieta wygląda rewelacyjnie. Takim rozwiązaniem jest bob i wszelkie jego wariacje. Ta fryzura jest nie tylko bardzo modna, ale również twarzowa i prosta w stylizacji. Zobacz zdjęcia kobiet, które odważyły się na cięcie i postawiły na boba. Czy taka fryzura pasuje każdemu?

Bob to niezaprzeczalnie najmodniejsza fryzura wszech czasów. Z pewnością będzie ona królować w sezonie wiosna/lato. Dlaczego? Krótkie włosy są łatwe w układaniu, a do tego wyglądają naprawdę stylowo. Po raz pierwszy pojawiła się ona w latach 20-tych XX wieku, kiedy to kobiety w USA i Wielkiej Brytanii zrzuciła gorsety i zaczęły walczyć o swoje prawa. Bob to klasyczne, a przy okazji bardzo nowoczesne cięcie polegające na skróceniu włosów, najczęściej do wysokości brody. Najczęściej fryzura ta charakteryzuje się krócej ściętymi włosami w tyłu głowy i dłuższymi kosmykami przy żuchwie. Co najważniejsze fryzura ta daje nieskończenie wiele możliwości, Jednak czy bob pasuje każdej kobiecie? Zdaniem stylistów to jedna z najbardziej uniwersalnych fryzur i pasuje praktycznie do każdej urody. Najważniejszą kwestią jest tu dobranie odpowiedniej długości włosów do kształtu twarzy. Posiadaczki okrągłej twarzy powinny mieć boba sięgającego kilka centymetrów za brodę, a kobiety o owalnej buzi - do brody. Jeśli chodzi o osoby z kwadratową twarzą, to najlepszym rozwiązaniem będzie dla nich bob za brodę, ale włosy powinny być wycieniowane - w ten sposób wysmuklimy naszą buzię.

Express Biedrzyckiej - Jan Kanthak: Brak głosu dla Ziobry spowoduje niesnaski
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze