Edzia z "Królowych życia" poszła się upiększać. Co się dzieje z jej twarzą? Fani zaniepokojeni

2021-05-12 9:16 kaja
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

"Królowe życia" to program, który szturmem podbił serca polskich telewidzów, tysiące osób śledzą ekskluzywne życie uczestników kontrowersyjnego show TTV. Bez wątpienia największą jego gwiazdą jest barwna Dagmara Kaźmierska, która w uwagi na swój cięty język oraz kryminalną przeszłość budzi wiele emocji, jednak nie byłaby ona sobą bez swojej najlepszą przyjaciółki, z która zarówno się kłóci, jak i spędza wiele radosnych chwil. Edyta Nowak-Nawara, lepiej znana jako Edzia z "Królowych życia" sama już zyskała status celebrytki, a jej konto na Instagramie obserwuje 116 tys. osób. Tym razem kobieta opublikowała zdjęcie z salonu kosmetycznego, gdzie wybrała się na zabiegi upiększające, wywołało to mieszane uczucia u jej fanów.

Edzia z "Królowych życia" przesadziła z zabiegami kosmetycznymi? 

Nie da się ukryć, że największą gwiazdą programu TTV "Królowe życia" jest Dagmara Kaźmierska. Kontrowersyjną bizneswoman z Kłodzka, się albo kocha, albo nienawidzi. Jedni uwielbiają jej bezkompromisowe podejście do życia i cięty jeżyk, inni, zaś są zdania, że osoba skazana  prawomocnym wyrokiem sądu za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji, nie powinna być promowana w telewizji. Bez względu jednak na wszystko nie można zaprzeczyć, że Kaźmierska podbiła serca telewidzów, a bez niej program nie byłby taki sam. Jednak Dagmara ma swoich wiernych przyjaciół, którzy wraz z nią występują w programie. Jedną z nich jest Edyta Nowak-Nawara, czyli Edzia. Kobieta sama zyskała już miano gwiazdy mediów społecznościowych, a jej poczynania śledzą tysiące osób. Tym razem Edzia z "Królowych życia: wrzuciła zdjęcie z wizyty w salonie kosmetycznym i przyznała, że się wykonywała zabieg kriolipolizy i lipolizy iniekcyjnej. Większość fanów była zachwycona, jednak byli również tacy, którzy zwrócili uwagę, że Edyta Nowak-Nawara zaczyna przesadzać z ingerencją w swoją urodę. - Pani Edytko z całym szacunkiem ale już robi się Pani bardzo sztuczna - napisała jedna z jen obserwatorek. Nowak-Nawara odpisała jej, że jedyne "co ma zrobione" to usta. 

Express Biedrzyckiej - Paweł Zalewski: Budka musi odejść
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze