Wpierw wyciekły nagie zdjęcia Natsu z pracy na seks-kamerkach, a teraz wypuszcza własne kosmetyki

2021-05-12 8:45
Polska gwiazdka internetu - Natsu. Wyciekły jej nagie zdjęcia
Autor: Instagram Polska gwiazdka internetu - Natsu. Wyciekły jej nagie zdjęcia

Nie da się ukryć, że dla młodego pokolenia youtuberzy to największe gwiazdy, świadczy o tym między innymi fakt jaką popularnością cieszą się lody Ekipy Friza. Z tego samego powodu wszelkie skandale i dramy ze świata influencerów odbijają się szerokim echem w mediach społecznościowych. Kilka dni temu wyciekły nagie zdjęcie Natsu z czasów, gdy dziewczyna pracowała na seks-kamerkach. Natsu to liderka konkurującej z Ekipą Friza grupy - Team X. Youtuberka po aferze prosiła o wyrozumiałość dla jej błędów z przeszłości, a inni zastanawiali się jak owa sytuacja wpłynie na jej karierę. Wiele wskazuje, że może się okazać iż wszystko obróci się na jej korzyść. Zaledwie kilka dni po wycieku Natsu wypuszcza bowiem własną linię kosmetyków dla marki Ingrid, które dostępne będzie między innymi w drogeriach Hebe.

Nagie nagrania Natsu trafiły do sieci

Natsu, a dokładniej Natalia Kaczmarczyk to jedna z najpopularniejszych infuencerek na polskim YouTubie. Dziewczyna na swoim kanale zgromadziła już ponad milion subskrybentów, jest również liderką, konkurencyjnej dla Ekipy Friza grupy youtuberów - Teamu X. To grono vlogerów, którzy zamieszkali razem w podwarszawskiej willi i wspólnie tworzą kontent w mediach społecznościowych. Natsu w ostatnim czasie przeżywa gigantyczne zainteresowanie swoja osobą i wszystko wskazuje, że będzie ona bohaterką kolejną youtubowej dramy. Wyciekły bowiem jej nagie nagranie z czasów, gdy pracowała na seks-kamerkach. Jak zawsze w takich sytuacjach Natsu zmierzyła się z falą hejtu, jednak sama również postanowiła zabrać w głos. Youtuberka prosi o wyrozumiałość dla jej błędów z przeszłości, poinformowała również, że całą sprawą zajmuje się także policja. Wiele osób zastanawiało się jak taka sytuacja wpłynie na karierę młodej gwiazdy internetu,  Sylwester Wardęga przewidział że cała afera może paradoksalnie pomóc Natsu i zwiększyć jej internetowe zasięgi. Może się okazać, że weteran polskiego YouTuba miał racje, bowiem kilka dni po aferze Natsu, wraz z innymi dziewczynami z Teamu X, rusza z linią własnych kosmetyków marki Ingrid. W jej skład wchodzą, między innymi cienie do powie, palety do konturowania oraz pomadki. 

Express Biedrzyckiej - Robert Biedroń: Kwaśniewski namawiał nas do rozmów z PiS
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE