Gabriel Seweryn z Królowych Życia w złotych pantalonach. "Jak zrobić z siebie pajaca"

2021-09-26 19:12
Gabriel Seweryn
Autor: Instagram/gabriel_seweryn Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn gdy był w związku z Rafałem Grabiasem był u szczytu popularności. Para brała udział w megahicie stacji TTV "Królowe życia", a ich barwne perypetie śledziły tysiące widzów. Kiedy jednak ich związek rozpadł się w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach, sława obu panów jakby przygasła. Teraz Gabriel Seweryn jest w nowym związku, z zdjęciami z kolejnym partnerem chętnie dzieli się w sieci. Na Instagramie opublikował on zdjęcie, na którym wraz z nowym chłopakiem pozują w identycznych stylizacjach. Fanom takie stylówy nie przypadły jednak do gustu.

Gabriel Seweryn z "Królowych życia" pozuje z partnerem w złotych spodniach

Bez wątpienia program "Królowe życia" był dla Gabriela Seweryna przepustką do sławy. Występował on w show wraz ze swoim ówczesnych partnerem Rafałem, na ekranach telewizorów przeżywali oni dobre i złe momenty, a nawet się zaręczyli. Fani pokochali ich za kolorowy styl życia i niebanalne poczucie stylu. Sielanka nie trwała jednak długo, para rozstała się z hukiem, nie szczędząc sobie przykrych słów w mediach. Gabriel Seweryn związał się z nowym partnerem, Kamilem. Jednak od tego czasu raczej nie może on liczyć na przychylność fanów. W swoim najnowszym poście na Instagramie mężczyzna opublikował zdjęcie wraz ze swoim chłopakiem. Panowie pozują w takich samych stylizacjach, które na myśl przywodzą scenę cyrkową. Gabriel i Kamil mają bowiem na sobie błyszczące marynarki i złote spodnie. Jego fanom taka stylówka zdecydowanie nie przypadła do gustu i porównali ją do wspomnianego cyrku. Pisali oni między innymi:

"Cyrk w krk ?? Czemu nie było plakatów z info ??",

"jak zrobić z siebie pajaca" (...) - pisali fani, 

Sonda
Jak oceniasz stylizację Gabriela z "Królowych życia"?
Pisz. Zaskakujący finał kradzieży roweru z parku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE