PETARDA. Te stylizacje Marty Kaczyńskiej robią wrażenie. Ale ona ma nogi!

2021-01-13 9:21 kaja
Czy znasz te kobiecie przedmioty? Do czego one służą?
Autor: materiały promocyjne Czy znasz te kobiecie przedmioty? Do czego one służą?

Marta Kaczyńska w minionym czasem raczej unika rozgłosu i światła kamer fotografów. Kiedy jednak tylko pojawia się w świetle reflektorów od razu wzbudza sensację i zainteresowanie mediów. Postanowiliśmy przyjrzeć się stylizacjom Marty Kaczyńskiej i sprawdzić, jaki jest jej ulubiony styl. Czy jest to ponadczasowa elegancja, a może jednak nudne jak flaki z olejem. Przekonajcie się sami.

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego raczej stroni od mediów i nie sprzedaje swojej prywatności w internecie. Kiedy jednak pojawia się publiczne od razu wzbudza duże zainteresowanie. Media śledzą jej ruch i oceniają modowe wpadki sukcesy. Trzeba uczciwie przyznać, że będąc dumną posiadaczką tak idealnej figury jak Marta Kaczyńska w prawie wszystkim wygląda się dobrze. Jaki jest zatem styl Marty Kaczyńskiej?

Zobacz także: Promocje. GIGANTYCZNE rabaty w Rossmannie. Perfumy VERSACE w obłędnie niskiej cenie

Złośliwi mówią, że jej stylizacje są nudne i często możemy się spotkać niemalże w tym samym. Trzeba przyznać, że bez względu czy Kaczyńska wychodzi za zakupy do przysłowiowego warzywniaka, czy też pojawia się na oficjalnym wyjściu zawsze wygląda elegancko i wszystko do siebie pasuje. Raczej nie zobaczymy jej w starych dresach i powyciąganym podkoszulku przemykającej do sklepu po bułki. W jej casualowych stylizacjach rządzą dopasowane spodnie, żakiety, ramoneski i koszule.

Podczas większych wyjść Marta Kaczyńska raczej nie szaleje i stawia na sprawdzone i ponadczasowe modele. Dla jednych to nuda, a dla innych klasyka. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego lubi proste, jednolite sukienki bez wielu dodatków. Często stawia na wysokie obcasy. Jej styl jest elegancki, dopasowany do sytuacji, nie uświadczymy tutaj wielu dekoltów czy przykrótkich spódniczek.

A wy co sądzicie o stylu Marty Kaczyńskiej? Zobaczcie naszą galerię i oceńcie sami. 

Najnowsze