Kasia Tusk w kurtce z popularnej sieciówki. Internaci grzmią: w tym da się chodzić?

2021-09-25 16:03
Kasia Tusk
Autor: AKPA

Kasia Tusk to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Córka byłego premiera już od lat z powodzeniem prowadzi swojego bloga Make Life Easier, na którym pokazuje minimalistyczne stylizacje i łączy ekskluzywne ubrania z dodatkami z popularnych sieciówek. W swoim najnowszym poście na Instagramie Kasia Tusk pokazała się w kurtce z H&M. Całość, choć wygląda pięknie, jest totalnie niepraktyczna. Internauci zwrócili uwagę, że taka kurtka nie ma sensu i za bardzo nie wiadomo, gdzie można ją nosić.

Kasia Tusk w kurtce z H&M. Hit czy kit?

Kasia Tusk lata temu z przytupem weszła do świata polskich influencerów i do dnia dzisiejszego prowadzi niezwykle popularnego bloga. Dla wieku córka Donalda Tuska stanowi inspirację i z powodzeniem można powiedzieć, że wyznacza nowe trendy. Kobieta lubi prostą i klasyczną elegancję, a jej wszystkie stylizacje dopracowane są w najmniejszym szczególne. Make Life Easier to strona założona przez Kasię Tusk, na której córka Donalda Tuska opowiada i dzieli się z fanami wskazówkami dotyczącymi mody i urody. Jak sama przyznała jej blog powstał z miłości do stylu, nieprzemijającej klasyki i przysznego jedzenia. Kasia Tusk znalazła swoje miejsce w świecie polskich influencerów i już o wielu lat sama wyznacza nowe trendy. Jest wielką miłośniczką elegancji i tradycyjnych wzorów, jej wszystkie stylizacje są niezwykle przemyślanie i dopasowane do sytuacji. W swoim najnowszym poście na Instagramie Kasia Tusk pokazała się w ciemnozielonej kurtce z H&M. Całość wygląda bardzo efektownie, jednak internauci zwrócili uwagę, że jest totalnie niepraktyczna. Kurtka z H&M ma bowiem ... krótkie rękawy. - Nie rozumiem idei zaprojektowania kurtki z krótkim rękawem 🤔 a jeszcze z gołymi rękami jak u Ciebie to już w ogóle. Przecież zimno - napisała jedna z fanek. 

Jaki mężczyzna do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Jak opiszesz swój temperament?
Tańczące z promocjami 23.09.2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE