Sposób na elektryzujące się włosy

i

Autor: Shutterstock

Sposób na włosy zimą

Genialny patent na elektryzujące się włosy. Zapłacisz za to 2 zł, a poskromisz pasma w mig. Będą idealnie gładkie

2022-09-17 12:17

Elektryzujące się włosy są zmorą kobiet w okresie jesieni i zimy. Duże różnice temperatur, czapki sprawiają, że włosy unoszą się i są trudne do okiełznania. Co zrobić, kiedy włosy elektryzują się, jak szalone i żadne kosmetyki sobie z nimi nie radzą? Mamy dobrą wiadomość - wystarczy wypłukać je po umyciu specjalną wodą, która kupisz za 2 zł, a poskromi Twoje włosy w mig.

Przyczyny elektryzowania się włosów

Włosy elektryzują się, gdy mają za dużo jonów dodatnich. Dzieje się tak z kilku powodów. Do głównych przyczyn elektryzowania się włosów zalicza się suche powietrze. To dlatego problemy z pasmami pojawiają się właśnie jesienią i zimą. Również swetry i czapki sprawiają, ze włosy stają niesforne. Najczęściej to zjawisko spotyka, gdy pasma są suche i zniszczone. Dodatkowo używanie plastikowych szczotek i grzebieni znacząco zwiększa ryzyko elektryzowania się włosów. Czy istnieje jakiś skuteczny sposób na elektryzujące się włosy? Czasami wystarczy zadbać o odpowiednie nawilżenie pasm, aby je poskromić i zlikwidować problem. Niestety nie zawsze zmiana nawyków pielęgnacyjnych przynosi oczekiwany efekt. Wówczas warto skorzystać ze sprytnego sposobu na elektryzowanie się włosów, który je ujarzmi w mgnieniu oka.

Domowy sposób na elektryzujące się włosy za 2 zł

Elektryzowanie się włosów to problem, który dotyczy wielu kobiet zwłaszcza w okresie jesieni i zimy. Jeśli nie możesz poradzić sobie z niesfornymi pasmami to koniecznie wypróbuj trik z wodą gazowaną. Wystarczy polać nią umyte włosy. Równie dobre efekty przyniesie płukanka do włosów z octem jabłkowym. Wymieszaj ocet z wodą w proporcjach 1:1 i wypłucz nim pasma tuż po umyciu.

Cudowne SIEMIĘ LNIANE - do picia, na włosy i skórę, zamiast jajka
Sonda
Stosujesz domowe sposoby na pielęgnację włosów?