Izabela Zeiske z „Gogglebox. Przed telewizorem jeździ Seatem Leonem

i

Autor: izabelazeiske / Instagram

Izabela Zeiske z Googleboxa eksponuje biust w Meksyku. Nie uwierzysz, jak wygląda

2022-01-14 11:15

Izabela Zeiske, uczestniczka programu „Gogglebox” na swoim Instagramie ponownie zaskoczyła fanów. Zaprezentowała zdjęcia z Meksyku, na których znajduje się w białej sukience, wyjątkowo eksponującej biust. Nie obyło się bez hucznego odzewu fanów.

Izabela Zeiske jest uczestniczką programu „Gogglebox”. Komentuje ona oglądane programy ze swoim synem Joachimem oraz w towarzystwie ukochanych kotów. Fani kojarzą kobietę z roli zasiadania na kanapie i komentowania. Tym razem Zeiske zaskoczyła ich wyzywającą i modną kreacją. Podpisała zdjęcie słowami:

Kochani....zieleń uspokaja i daje dużo energii I tego Wam wszystkim życzę.....całusiaczki

Kobieta opublikowała na swoim instagramowym koncie zdjęcia z Meksyku w białej sukience, eksponującej jej biust. Ponadto pochwaliła się ona wypadem na basen i nie omieszkała ukazać fanom swojej sylwetki w stroju kąpielowym! Fani przyjęli taką osłonę kobiety wyjątkowo przychylnie, chwaląc jej wygląd. Sprawdź poniżej, jak wygląda Izabela Zeiske.

Sonda
Wolisz mniejszy naturalny biusty czy większy, ale sztuczny?
Barwy szczęścia, odcinek 2551: Chłopak Iwony umrze w lesie?! Pyrka pochowała rodziców, a teraz Kępski będzie walczył o życie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE