Izabella Krzan: partner, ślub, dziecko

i

Autor: AKPA Izabella Krzan: partner, ślub, dziecko

Triki pielęgnacyjne gwiazdy

Izabella Krzan zdradziła sekret pięknych włosów?! "Myje je raz na 4 dni"

2022-11-13 13:34

Izabella Krzan postanowiła szczerze opowiedzieć o tym, jak przebiega pielęgnacja jej ciała. Miss Polonia 2016 zdradziła, co robi, że ma tak gładką skórę. Prezenterka zaskoczyła też swoim sposobem na dbanie o włosy. - Myje je raz na trzy, cztery dni - wyznała w rozmowie z Plejadą. Krzan opowiedziała również, jak dba o cerę, aby ta była gładka i bez zmarszczek.

Sposób na piękną skórę według Izabelli Krzan

Izabella Krzan uchodzi za jedną z najpiękniejszych Polek. Prezenterka, znana widzom z TVP, w 2016 roku zdobyła nawet tytuł Miss Polonia. Od tamtej pory zachwyca fanów swoją urodą i chętnie prezentuje zgrabne i zadbane ciało w mediach społecznościowych. Teraz Izabella Krzan w rozmowie z Plejadą zdradziła sekret swojego wyglądu. Okazuje się, że piękna prezenterka nie stosuje wymagającej pielęgnacji na co dzień. - Chciałabym ci powiedzieć, że moją rutynową pielęgnacją jest dwugodzinna pielęgnacja włosów, skóry itd., ale nie. [...] Używam kremu nawilżającego na twarz przed snem i z rana, kremu pod oczy, bo 27 lat to już ten moment, kiedy pod oczy można wjechać z jakimś kremikiem. To jest koniec - wyjaśnia Izabella Krzan i podkreśliła, że urodę zawdzięcza nie wielogodzinnym zabiegom i pielęgnacji, a genom. - Naprawdę jestem wdzięczna, bo nie mogę powiedzieć, że zawdzięczam to sobie i swojej ciężkiej pracy, naprawdę zawdzięczam to swoim genom - podkreśliła. Prezenterka oczywiście stawia na regularną aktywność fizyczna, która pomaga jej utrzymać ciało w dobrej formie. - Trenuję trzy, cztery razy w tygodniu. Siłownia, boks, bieganie - mówi w wywiadzie udzielonym dla Plejady.

Miss zdradza, co robi, aby mieć piękne włosy

Izabella Krzan zdradziła także sekret pielęgnacji swoich włosów. Miss Polonia 2016 może poszczycić się długimi i lśniącymi włosami. Co robi, aby tak wyglądały? - Myję włosy raz na trzy, cztery dni, kiedy czuję, że już muszę - zaznaczyła. - Moja babcia Krysia miała piękne włosy, więc to po niej odziedziczyłam - dodała prezenterka TVP.

Sonda
Jak często myjesz włosy?
Cudowne SIEMIĘ LNIANE - do picia, na włosy i skórę, zamiast jajka