Jak przedłużyć trwałość perfum?

i

Autor: Shutterstock Jak przedłużyć trwałość perfum?

Strefa beauty

Jak przedłużyć trwałość perfum? Nagranie z TikToka pokazuje, co zrobić, by pachniały godzinami

2022-09-01 8:42

Mówi się, że perfumy to niezwykle eteryczny i zmysłowy dodatek. Niestety często, nawet najpiękniejsze zapachy szybko się ulatniają i w ciągu dnia w ogóle ich nie czuć. Bez względy, czy spryskamy się ekskluzywnymi perfumami, czy klasyczną wodą toaletową już po kilku godzinach i woń bywa praktycznie niewyczuwalna. Czy wiesz, że można przedłużyć trwałość perfumy? Wystarczy kilka sprytnych trików, które pozwolą Ci cieszyć się pięknym zapachem przez długie godziny. To nagrania z TikToka pokazuje, jak przedłużyć trwałość perfum.

Jak przedłużyć trwałość perfum? Zrób to, a będą pachniały godzinami

Chcesz, by Twoje ulubione perfumy pachniały przez wiele godzin? Często jest tak, że nawet najbardziej luksusowe zapachy szybko się ulatniają i już parę godzin po ich aplikacji stają się ledwo wyczuwalne. Na szczęścia są proste sposoby, by przedłużyć ich trwałość. Sprytnym rozwiązaniem jest spryskanie perfumami włosów i ubrań. Z tymi drugimi trzeba jednak uważać, by nie zostały plamy. Posiadają one pomiędzy 25 proc. a 43 proc. olejków zapachowych w 90-96 proc. alkoholu. Dla porównania woda perfumowana ma ich między 10-25 proc. rozpuszczonych w 90 proc. alkoholu.

Zobacz także: Nie uwierzysz, co mówi o Tobie Twoja godzina urodzenia. O tej godzinie dnia rodzą się wybitni ludzie

Prosty sposób na przedłużenie trwałości perfum z TokToka

Jest z tiktokerek pokazała rewelacyjny trik na przedłużanie trwałości perfum. Jedyne czego potrzebujesz to bezzapachowy balsam do ciała. Przed aplikacją perfum rozsmaruj go na skórze, a następnym ten fragment ciała spryskaj swoim ulubionym zapachem. Ten patent ma sprawić, że perfumy utrzymają się o kilka godzin dłużej niż zwykle. Podobnie działa trik z bezwonnym olejkiem, którego oleista formuła przedłuży trwałość perfum. 

Sonda
Jakie perfumy lubisz?
Horror w Teatrze Maska. Premiera "Ballady i Romanse" w Rzeszowie