najpiękniejsze fryzury na długie włosy dla kobiet po 50-tce

i

Autor: Shutterstock najpiękniejsze fryzury na długie włosy dla kobiet po 50-tce

Piękne włosy

Jak zadbać o włosy latem? Wskazówki, które zregenerują i odżywią włosy

2023-07-03 9:48

Letnia pogoda i współczesny styl życia nie sprzyja kondycji włosów. Nasze kosmyki praktycznie zewsząd narażane są na wszelkiego rodzaju czynniki, które je osłabiają. Zła dieta, stres, słońce, oraz wiatr - wszystko to sprawia, że nasze włosy stracą swój blask i sprężystość. Kluczem do pięknych i gładkich włosów jest dobrze dobrana i regularnie wykonywana pielęgnacja. Marka Kérastase przygotowała wyjątkową serię kosmetyków, które dopasowane są do współczesnych potrzeb.

Jak dbać o włosy? 

Pielęgnacja naszych włosów jest bardzo ważna. Przede wszystkim po myciu głowy, zawsze nakładaj odżywkę, w ten sposób włosy będą odżywione i pełne blasku. Niestety, z wiekiem nasza skóra produkuje mniej sebum co wpływa również na stan włosów. Stają się ona suche i matowe. Dodatkowo, zmniejsza się również produkcja kolagenu co prowadzi do spowolnienia porostu włosów. Na kondycje włosów wpływa również dieta i pogoda za oknem.

Jak wyglądają zniszczone włosy?

Włosy zniszczone są matowe, często suche i łatwo się łamią. Często kobiety zastanawiają się czemu ich kosmyki nie rosną i przez długie miesiące są tej samej długości. Na zły stan naszych włosów wpływają przede wszystkim czynniki zewnętrzne jak wysokie temperatury, farbowanie czy nawet pogoda na zewnątrz. Dodatkowo na ich kondycje wpływ ma także nasza dieta czy stres.

Marka Kérastase realizując od wielu lat swoją obietnicę, jaką jest zapewnienie doskonałej kondycji włosom, a nowa linia Nutritive prezentuje nową wizję odżywienia włosów. Pielęgnująca lepiej niż kiedykolwiek, unowocześniona gama odżywia skórę głowy i włosy. Zachowując najbardziej rozpoznawalne cechy oryginalnej linii, takie jak orzeźwiający zapach i charakterystyczny pomarańczowy kolor, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie zainspirowanymi pielęgnacją skóry składnikami odżywczymi, stworzyli kolekcję dostosowaną do każdego typu włosów. Nowe opakowanie, nowa formuła, nowe substancje aktywne i nowa, stworzona przez Inez & Vinoodh kampania z wizerunkiem Emily Ratajkowski i dźwiękami francuskiego elektro-popu - dzięki nim linia Nutritive jest jeszcze doskonalsza.

Kolekcja Nutritive ma dla nowego pokolenia rozwiązanie do chronicznie suchych włosów, które odpowiednio odżywi każdego rodzaju włosy od skóry głowy aż po same końce. W odpowiedzi na współczesne zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania dla włosów suchych, marka Kérastase stworzyła odświeżoną gamę jeszcze lepiej pielęgnującą włosy. Nowa linia kosmetyków Nutritive eliminuje problem od skóry głowy aż po końce włosów, celując w głównego winowajcę – niedobór składników odżywczych. Nowa, 10-elementowa linia produktów, w tym absolutne must-have - trzy rodzaje serum - została wzbogacona, dzięki inspirowanym pielęgnacją skóry twarzy badaniom naukowym, rytuałami do oczyszczania, pielęgnacji i ochrony wszystkich rodzajów włosów przesuszonych, odżywiającymi włosy i nadającymi im zdrowy wygląd.

Kerastase

i

Autor: Materiały prasowe Kerastase
Kerastase

i

Autor: Materiały prasowe Kerastase
Kerastase

i

Autor: Materiały prasowe Kerastase
Kerastase

i

Autor: Materiały prasowe Kerastase
Dzień Psa w szczecińskim schronisku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany