Joanna Jabłczyńskia nie zdążyła nic powiedzieć, a straciła połowę włosów. Teraz wygląda zupełnie inaczej

2021-05-14 10:52 kaja
Joanna Jabłczyńska jeździ luksusowym gigantem
Autor: Instagram/joannajablczynska Joanna Jabłczyńska jeździ luksusowym gigantem

Metamorfoza fryzury potrafi całkowicie odmienić nasz wygląd, dlatego też wiele kobiet decyduje się na ostre cięcie. Dobry fryzjer może sprawić, że będziemy wyglądać młodziej, szczuplej i bardziej nowocześnie. Joanna Jabłczyńska zdecydowała się właśnie na taki odważny krok, na swoim Instagramie opublikowała wizytę u fryzjera i pokazała swoją spektakularną przemianę. Nożyczki poszły w ruch, Jabłczyńska straciła wiele swoich włosów i zaprezentowała nową, rewelacyjną fryzurę. Aktorka postawiła na najmodniejsze rozwiązanie tego sezonu. To jest hit, zobacz, jak wygląda Joanna Jabłczyńska w nowej fryzurze.

Joanna Jabłczyńska ścięła włosy. Takie efektu nikt się nie spodziewał

Mówi się, że kobieta zmienną jest, a kiedy potrzebuje czegoś nowego to odwiedza fryzjera. Na takich krok zdecydowała się aktora Joanna Jabłczyńska, która wybrała się do Dawida Krynickiego i postawiła na całkowita metamorfozę swojej fryzury. Gwiazda poszła na całość, to zdecydowanie nie było odświeżenie i obcięcie końcówek, ale również prawdziwe ostre cięcie. Jabłczyńska miała dłuższe włosy, które sięgały jaj do obojczyków, jednak kiedy dostały się w ręce fryzjera nic z nich nie zostało. Aktorka zrelacjonowała swoją przemianą na Instagramie i jak sama żartobliwie podkreśliła, nie miała nic do powiedzenia, i nie zdążyła nawet zareagować. W efekcie Joanna Jabłczyńska została posiadaczką mega modnego boba, jej włosy sięgają do ramion. Zdecydowanie to zmiana na plus. Bob to nie tylko jednak z najmodniejszych fryzur tego sezonu, ale również to rozwiązanie, które pasuje niemalże każdej kobiecie, bez względu na wiek i typ urody W nowych włosach Joanna Jabłczyńska wygląda promiennie, a fryzura nabrała blasku i lekkości. 

Express Biedrzyckiej - Krzysztof Śmiszek: Morawiecki popełnił największą zbrodnię urzędniczą
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze