Kolor Pantone -viva magenta

i

Autor: Materiały prasowe

Kolor roku Pantone na rok 2023. Jak go nosić i komu pasuje?

2022-12-13 9:27

Najmodniejszy kolor na 2023 wybrany. Tradycyjnie Instytut Pantone wskazał barwę nadchodzącego roku. To Viva Magenta (18-1750). Jest to wyrazista barwa dla odważnych kobiet, które lubią się wyróżniać. Viva Magenta to wyjątkowy odcień czerwieni, który na by symbolem łączenia przeszłości, z przyszłością. Niektórzy nazywają ten kolor buraczkowym. Jedno jest pewne, a 2023 roku będzie on rządził. Zobacz, jakie ubrania i dodatki w tym odcieniu wybierać.

Kolor 2023 roku Instytutu Pantone - Viva Magenta

Viva Magenta to intensywny i wyrazisty kolor czerwieni. Ma on się wyróżniać tłumu oraz symbolizować dobrą energię. - Przeszliśmy izolację, jesteśmy wyczerpani. Tak wiele rzeczy na świecie się zmieniło. Ale jedno nie: to, że kolory mają moc. To najlepszy sposób wyrażenia siebie. Ten kolor jest symbolem naszych czasów – mówiła  na konferencji 1 grudnia, Elley Cheng, wiceprezes instytutu Pantone. Viva Magenta to kolor odwagi. To idealny odcień dla osób lubiących mocne i wyraziste kolory. Wyróżnia się on z tłumu.

Zobacz także: Przesilenie zimowe to czas boga zaświatów. Duchy i demony mogą wtedy przebywać wśród ludzi. Tak Słowianie świętowali Szczodre Gody

Viva Magenta rewelacyjnie sprawdzi się u posiadaczek jasnej karnacji i blondynek. - Szukaliśmy koloru, który promuje radość oraz zabawę. Obecne życie jest niekonwencjonalne i pod wieloma względami stanowi wyzwanie, dlatego myślę, że szukamy rzeczy, które pomogą nam uciec od problemów  — powiedział Laurie Pressman, wiceprezes Pantone.

Zobacz naszą galerię i sprawdź, jakie ubrania i dodatki w tym kolorze będą modne w 2023 roku. 

Atak zimy w Białymstoku. Rowerzysta jak żółw jedzie środkiem drogi
Nasi Partnerzy polecają