Lidl promocje, że aż pobiegniecie na zakupy. Hit, który każdy musi mieć w domu

2021-11-24 5:16
LIDL handel promocja
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Promocje, wyprzedaże i przeceny w Lidlu. Czasem hasła dotyczące promocji sprawdzają się nie tylko do hitowych ubrań i kosmetyków, ale również do artykułów pierwszej potrzeby. „Kultowe”, świąteczne porządki, planowane każdego roku w grudniu, mogą być łatwiejsze z odpowiednimi środkami czystości. Sklepy sieci Lidl wychodzą naprzeciw tym potrzebom wprowadzając do sprzedaży szeroki wybór artykułów chemii gospodarczej marki W5. To absolutnie niezbędne rzeczy w każdym domu - niepozorne i mało atrakcyjne, a jednej koniecznie. Warto robiąc cotygodniowe zakupy zaoszczędzić kilka groszy i wybierać produkty wysokiej jakości.

Wielkie promocje Lidla na domowe niezbędniki

Odpowiednie środki czystości ułatwiają regularne porządki, a w trakcie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia mogą być szczególnie przydatne. Popularnością cieszą się nawilżone chusteczki do sprzątania, które w łatwy i szybki sposób ułatwią domowe prace. Do wyboru są chusteczki do szyb, do ekranów i smartfonów, do mebli i skóry, do toalet oraz uniwersalne. Cena każdego wariantu to 3,99 zł/25 szt./40 szt./1 opak. Kuchnia to miejsce wspólnego gotowania domowników i często także spożywania posiłków oraz prowadzenia rozmów. Czystość tego pomieszczenia jest szczególnie istotna. Sieć Lidl proponuje środek do czyszczenia stali nierdzewnej oraz powierzchni ceramicznych tak, aby utrzymać w czystości zlew oraz płytę ceramiczną (6,99 zł/500 ml/1 opak.). Przydatny może się okazać także odkamieniacz w sprayu (5,99 zł/750 ml/1 opak.). Łazienka to kolejne pomieszczenie, którego utrzymanie czystości wymaga szczególnej uwagi. W ramach marki W5 nie zabraknie produktów z myślą właśnie o łazience, w tym m.in. pianki do czyszczenia łazienki (5,99 zł/600 ml/1 opak.) lub środka do czyszczenia fug (7,99 zł/750 ml/1 opak.).

Produkty marki W5 do utrzymania czystości są dostępne w stałej ofercie sieci Lidl Polska. Dodatkowo od poniedziałku, 22 listopada, do wyczerpania zapasów trwa promocja na wybrane artykuły.

Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Wzruszające powitanie policjanta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE