MET GALA 2021 - najdziwniejsze stylizacje z czerwonego dywanu. Maski sado-maso

2021-09-14 9:07
Stylizacje gwiazd MET GALA 2021
Autor: AP Stylizacje gwiazd MET GALA 2021

W minioną noc, z poniedziałku na wtorek odbyła się największa modowa impreza na świecie. MET GALA to okazja to pokazania się na czerwonym dywanie i błyśnięcia oryginalną i czasem dziwną stylizacją. Tak było również i w tym roku, niektóre gwiazdy zachwyciły, inne postawiały na kontrowersje, pojawiły się nawet elementy sado-maso i skórzane maski na twarz. Zobacz najlepsze i najdziwniejsze stylizacje MET GALA 2021.

MET GALA 2021 - stylizacja gwiazd

MET GALA to bez wątpienia najważniejsza modowa impreza na świecie, zazwyczaj odbywała się on w pierwszy poniedziałek maja, jednak w tym roku, z uwagi na pandemię COVID-19 została przełożona. Tegoroczna gala odbyła się minionej nocy, a gwiazdy tradycyjnie zabrały się w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Co ciekawe, podczas uroczystości goście mogli zobaczyć najnowszą wystawę Costume Institute pt. "In America: A Lexicon of Fashion", która dla zwiedzających zostanie otwarta dopiero 18 września. Jak co roku MET GALA była okazją by zaprezentować nieziemskie, często kontrowersyjne stylizacje. Tematem tegorocznej imprezy był amerykański styl. Wiele gwiazd postawiło na kreacje związane z historią USA i nawiązującymi do tradycji. Część zebranych postawiła na dosyć oryginalne stylizacje, Kim Kardashian zasłoniła twarz co niektórym skojarzyło się z dementorami z Harrego Pottera. Zobacz najlepsze i najdziwniejsze stylizacje jakie wybrały gwiazdy na tegoroczną MET GALA. 

Jaki mężczyzna do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Jak opiszesz swój temperament?
Raport z Anteny 13.09
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE