COS

i

Autor: Materiały prasowe COS

Moda na jesień 2022. Wyjątkowa współpraca - klasyczne kolory i eleganckie zestawienia

2022-08-10 9:30

Kapsułowa kolekcja COS × Anatol Knotek to efekt najnowszej współpracy londyńskiej marki, będącej w ciągłym dialogu z twórcami, którzy inspirują jej projekty. Limitowana edycja ubrań i akcesoriów COS zawiera motywy tekstowe i kolory znane z prac eksperymentalnego poety Anatola Knotka.

Jego lakoniczne dzieła zastępują kolory i rysunki słowami, by zwięźle obrazować artystyczną wizję. Główny wątek kapsułowej kolekcji COS tworzy utwór „The Solution” – „rozwiązanie”, którego tytuł trafnie opisuje sztukę zrodzoną w obliczu wyzwania.

Jako twórca minimalistycznej wizualnej poezji, Anatol komentuje: „Literatura jest sztuką opisu. Sztuka rodzi się z emocji. Harmonia obu form daje przestrzeń na wiele eksperymentów z ekspresją”.

Neutralna płciowo kolekcja składa się z czterech ponadczasowych projektów COS, zdobionych motywami z prac Knotka. Klasyczny swobodny T-shirt jest bazą dwóch czarno-białych modeli, w kontrastujących wersjach. Koszulki uzupełniono torbą oraz szalem z morwowego jedwabiu.

Kolekcja jest dostępna na całym świecie na stronie cos.com i w wybranych sklepach COS tylko przez ograniczony czas. Produkty COS X ANATOL KNOTEK w Polsce można kupić w sklepie marki na Mysiej 3 w Warszawie.

Zobacz także: Lwia zmarszczka to utrapienie kobiet i mężczyzn powyżej 40-tki. Ten rewelacyjny sposób pomoże Ci się jej pozbyć

COS to marka mody inspirowanej współczesną kulturą i sztuką. W siedzibie w Londynie tworzy projekty, które słyną z nowoczesnych interpretacji klasyki i kolekcji, których elementy trwają przez wiele sezonów. Z dążenia do najwyższej jakości i zaangażowania w zrównoważony rozwój rodzi się wyjątkowe podejście COS do projektowania: unikalne połączenie funkcjonalności i stylu. Elementy eksperymentalnego wzornictwa i innowacje materiałowe regularnie podlegają zmianom, by nieustannie oferować najnowocześniejszą modę i odpowiedzialnie korzystać z materiałów: pochodzących z recyklingu, odnowionych lub pozyskanych w zrównoważony sposób.

Anatol Knotek to austriacki artysta, urodzony w 1977 roku w Wiedniu. Poezja konkretna i wizualna, sztuka konceptualna i instalacja to dziedziny sztuki, które tworzą rdzeń jego twórczości, wystawianej na całym świecie. Jego wiersze były publikowane w czasopismach literackich, tomikach poezji, podręcznikach szkolnych i antologiach. Jest członkiem Austriackiego Stowarzyszenia Artystycznego.

COS

i

Autor: Materiały prasowe COS
COS

i

Autor: Materiały prasowe COS
Najmłodszy kotik we wrocławskim zoo otrzymał imię Alfie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE