LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Mydło za 4 zł w Lidlu. Trzeba się spieszyć!

2022-10-12 14:20

Dzieci często zapominają o myciu rąk, tymczasem z nowym mydłem w piance marki Cien stanie się ono doskonałą zabawą! Pianka jest bezpieczna, pięknie pachnie i nie daje bakteriom żadnych szans. Od poniedziałku 10 października do środy 12 października będzie dostępna w sklepach Lidl Polska w specjalnej promocji 30 proc. taniej.

Zdrowie dzieci wymaga szczególnej troski, dlatego pianka do mycia rąk marki Cien nie zawiera mikroplastiku ani szkodliwych substancji. Składa się w aż 98% ze składników pochodzenia naturalnego, dzięki czemu nie narusza mikrobiomu skóry i mogą stosować ją dzieci od pierwszego roku życia. Produkt jest wydajny – butelka o pojemności 300 ml starcza na ok. 400  dozowań – i występuje w 4 wariantach: „Cola”, „Banan”, „Malina” i „Sensitive”.

Zobacz także: Śpiąca królewna. Daj się oczarować lawendowym snom

Od poniedziałku 10  października do środy 12  października pianka do mycia rąk Cien będzie do kupienia w  sklepach Lidl Polska za jedyne 4,19 zł/ 1 butelka (cena z kuponem w aplikacji Lidl Plus).

Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl
Dyner o ciężkiej zimie: "Ukraińcy muszą być gotowi na zimno, które będzie odgrywało rolę psychologiczną" [Raport Walczaka]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany