Na tym zdjęciu Julia Wieniawa nie przypomina siebie. Co stało się z jej ustami?

2021-12-06 8:57
Julia Wieniawa. Jak przygotowuje się do scen erotycznych?
Autor: AKPA Julia Wieniawa. Jak przygotowuje się do scen erotycznych?

Gwiazdy cały czas znajdują się na świeczniku, a wiele osób tylko czeka, by wytknąć im kolejne błędy. Celebryci często dają powody do krytyki, jednak hejt zdecydowanie jest problemem. Julia Wieniawa to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia, która rozwija swoje imperium również w mediach społecznościowych, przez co regularnie mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami. W swoim najnowszym poście na Instagramie gwiazda opublikowała zdjęcie z restauracji, wszyscy jednak patrzyli tylko na ustala Julii Wieniawy. Co tam się zadziało?

Co się stało z ustami Julii Wieniawy?

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z największych gwiazd młodego pokolenia, aktora zdobyła wielką popularność i wypracowała swoje miejsce w rodzimym show biznesie. Aktorka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje zdjęcia ze swojego życia. W najnowszym poście na Instagramie Julia Wieniawa opublikowała fotografię z wizyty w restauracji. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie usta młodej gwiazdy. Fani od razu zorientowali się, że nie wyglądają one naturalnie i zdecydowanie zostały niezbyt korzystne obrysowane konturówką. - Tak promujesz naturalność to po co te usta tak sztucznie powiększasz konturówka? - możemy przeczytać w komentarzach pod zdjęciem na na instagramowym profilu Julii Wieniawy. Faktycznie makijaż sprawił, że usta Julii Wieniawy nie wyglądają naturalnie i zwracają na siebie uwagę, jednak jak przyznała sama zainteresowana część konturówki po prostu się zmazała w czasie posiłku. - Były ładniej ale trochę zjadłam szminkę wraz z przystawkami 😂 - odpisała gwiazda. 

Sonda
Lubisz Julię Wieniawę?
Zabytkowe tramwaje wyjechały na linię M
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE