Życzenia na Dzień Ojca 2023. Proste, krótkie i konkretne teksty dla taty. Klasyka na SMS [23.06.2023]

i

Autor: Unsplash Życzenia na Dzień Ojca 2023. Proste, krótkie i konkretne teksty dla taty. Klasyka na SMS [23.06.2023]

Najlepszy prezent Last Minute na Dzień Ojca

2023-06-23 15:21

FOREO lider kategorii beauty – tech wprowadziło na rynek długo wyczekiwaną nową generację LUNA™ 4 Men w sam raz na prezent na Dzień Ojca. LUNA™ 4 Men z supermiękkim higienicznym silikonem upraszcza rutynę pielęgnacyjną. Inteligentne urządzenie do oczyszczania twarzy, przeznaczone do pielęgnacji brody, to najlepszy prezent dla taty.

W porównaniu do kobiet, skóra mężczyzn jest o 20% grubsza z powodu wyższego poziomu testosteronu, ma niższe pH i większe pory, co sprawia, że mężczyźni są nie tylko bardziej podatni na trądzik i wydzielanie sebum, ale także na podrażnienia, wrastanie włosków i urazy naskórka spowodowane goleniem. Powszechnie wiadomo, że mikrootarcia prowadzą do kolonizacji i namnażania się bakterii. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest LUNA™ 4 Men, która zapewnia głębokie, ale delikatne oczyszczenie.

LUNA™ 4 Men dzięki sonicznym pulsacjom z łatwością usuwa 99% zanieczyszczeń w postaci codziennego brudu, sebum i bakterii ze skóry, przygotowując ją tym samym do bezpiecznego i bezbolesnego golenia. Natomiast wypukłości z tyłu urządzenia masując rozluźniają napięcie mięśni umożliwiając lepsze wchłanianie wszelkich produktówpielęgnacyjnych do głębszych warstw — po goleniu.

Zobacz także: Życzenia na Dzień Ojca dla teścia. Miłe słowa od zięcia lub synowej poprawią mu humor

LUNA™ 4 Men jest wykonana z odpornych na bakterie silikonowych włosków, jest w 100% wodoodporna i 35 razy bardziej higieniczna niż zamienniki z nylonowym włosiem. 8000 pulsacji T-Sonic™ na minutę zapewnia nie tylko delikatne oczyszczanie, ale także odmładzający masaż, który rozluźnia punkty napięcia na twarzy i szyi – zapewniając świeżą i ożywioną skórę po każdym użyciu. Intensywność masażu T-Sonic™ można regulować zarówno ręcznie, jak i w aplikacji FOREO For You.

Zaawansowane technologicznie urządzenie można w 100% dostosować do potrzeb Twojej skóry, co stanowi dodatkową zaletę dla fanów technologicznych nowinek. Dzięki 16 poziomom intensywności pulsacji urządzenie umożliwi w pełni spersonalizowane oczyszczanie. Wbudowany timer i akumulator USB zapewniają 300 zastosowań na jedno ładowanie i automatycznie wyłączają się po czyszczeniu. LUNA™ 4 Men dostępna jest w perfumeriach sieci Douglas, Sephora oraz Notino

FOREO

i

Autor: Materiały prasowe FOREO
Gdzie pójść na idealną randkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany