Najgorsze modowe błędy kobiet po 50-tce

i

Autor: Shutterstock Najgorsze modowe błędy kobiet po 50-tce

Modowe SOS

Największe błędy modowe kobiet. Stylistka zdradza, jak się nie ubierać. Przez te mankamenty nigdy nie wyglądasz elegancko i modnie

2023-01-02 9:08

Jak się ubierać, by wyglądać modne i zawsze zachwycać swoim wyglądem? Styl i klasa wcale nie muszą być trudne, a piękny wygląd wcale nie oznacza wydawania fortuny na ubrania i dodatki. Wiele kobiet często zapomina o podstawowych zasadach mody i stawia na niekorzystne rozwiązania. Sprawiają one, że wygląda się mniej elegancko, mankamenty figury są podkreślona, a nasz uroda blednie i nie jest dobrze wyeksponowana. Stylistka zdradziła, jakie są największe modowe błędy kobiet i jak im zaradzić.

Lista największych modowych błędów kobiet. Stylistka wylicza wszystkie grzechy, które popełniamy ubierając się 

Każda kobieta chce wyglądać pięknie, elegancko i podkreślać swoje atuty. Niestety, często jest tak, że drobne błędy wpływają na całość stylizacji i rujnują nasz wygląd. Portal jasnastrona.com opisał zestawienie największych modowych błędów kobiet, które przygotowała na swoim blogu stylistka Irina Ponyakina. Kobieta pokazała, jak się nie ubierać i co zrobić, by nawet w casualowej stylizacji wyglądać przepięknie?

Zobacz także: Oto Twoje szczęśliwe dni w 2023 roku! Zaplanuj swoje swoje szczęście. To idealne daty na zaręczyny, ślub i podejmowanie ważnych decyzji. Kiedy sprzyja szczęście?

Oto największe błędy w ubieraniu się! Lista porażek, które rujnują Twoją stylizację

Poziomie linie, które zaburzają proporcje

Zbyt do poziomych linii w stylizacji zaburza proporcje sylwetki. Irina Ponyakina podkreśla, że poziomie linie wizualnie dzielą ciało i sprawiają, że całą stylizacja jest niespójna. "Pocięta" sylwetka traci swoje atuty, a nogi lub talia stają się niepotrzebnie skrócone. 

Za małe i za ciasne ubrania

Zbyt ciasne ubrania, które opinają się na sylwetce wcale nie podkreślają kobiecej figury, a jedynie zwracają uwagę. Jeżeli nie masz figury modelki to stawiaj na luźniejsze fasony, które nie będą opinać się w strategicznych miejscach sylwetki. 

Ubrania bez zaakcentowanej talii

Wybierać stylizację warto zawsze pomyśleć o podkreśleniu talii. Może to być taliowania koszula, żakiet lub elegancki pasek. W ten sposób kobieca sylwetka staje się lżejsza i podkreślona. 

Cienki sweterek noszony na koszulkę

Irina Ponyakina zwraca uwagę, że cienki sweter nie powinien być noszone podobnie jak grube kargidany i wyciągany na wierzch. Lepiej nosić go jako bluzkę i zawsze wkładać do pod spódnicę lub spodnie. 

Sonda
Ubrania kupujesz w sklepach stacjonarnych czy internetowych?
Pożar Leroy Merlin w Olsztynie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają