Charlotte Tilbury x Disney

i

Autor: Materiały prasowe Charlotte Tilbury x Disney

Strefa beauty

Nikt się tego nie spodziewał, każdy potrzebował. Wyjątkowa kolekcja do makijażu, która rozbudzi Twoje zmysły

2023-08-01 12:04

Za górami, za lasami był świat, w którym wszystko jest możliwe. Charlotte Tilbury Beauty zaprezentowała wieloaspektową kolekcję, świętując 10 magicznych lat Charlotte Tilbury Beauty i 100 lat Disneya. Prezentując specjalnie stworzone produkty, treści, technologię, doświadczenia i zupełnie nowy film animowany wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios, współpraca łączy globalne talenty, aby stworzyć niestandardowe cyfrowe doświadczenie, które honoruje innowacje dwóch kultowych marek. Aby uzupełnić kamień milowy, ujawniono nowy dedykowany wirtualny sklep internetowy, produkty z limitowanej edycji i 10 nowych makijaży inspirowanych ukochanymi postaciami Disneya.

Kiedy marka Charlotte Tilbury Beauty pojawiła się w polskiej Sephorze od razu było wiadomo, że podbije serca miłośników makijażu znad Wisły. Kosmetyki tej marki to synonim jakości i przepięknych opakowań. Charlotte Tilbury to przede wszystkim genialnie bronzery oraz pomadki w kolorze Pillow Talk, obok których ciężko przejść obojętnie. Teraz marka ogłosiła największą premierę tego sezonu. Charlotte Tilbury Beauty zaprezentowała dziś wieloaspektową kolekcję, świętując 10 magicznych lat Charlotte Tilbury Beauty i 100 lat Disneya. 

Zobacz również: Jakie bluzki i koszule powinny wybierać kobiety po 50-tce, które chcą odmłodzić twarz? Te modele sprawią, że będziesz wyglądać co najmniej 10 lat młodziej

Kochani, jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogę ujawnić mój największy sekret – prawdziwie magiczną współpracę z Disneyem (...) Dorastałam, oglądając bajki i zanurzając się w krainach stworzonych przez Disneya; Nazwałam się nawet Gingerella. Od dawna inspiruje mnie magia i blask ukochanych postaci i opowieści - powiedziała założycielka marki Charlotte Tilbury. 

Dlaczego ta kolekcja jest tak wyjątkowa? 

To nie tylko bajkowa współpraca ale przede wszystkim wspólna kampania na wielu platformach.  Prezentując specjalnie stworzone produkty, treści, technologię, doświadczenia i zupełnie nowy film animowany wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios, współpraca łączy globalne talenty, aby stworzyć niestandardowe cyfrowe doświadczenie, które honoruje innowacje dwóch kultowych marek. Aby uzupełnić kamień milowy, ujawniono nowy dedykowany wirtualny sklep internetowy, produkty z limitowanej edycji i 10 nowych makijaży inspirowanych ukochanymi postaciami Disneya.

Charlotte Tilbury

i

Autor: Materiały prasowe Charlotte Tilbury

Jakie kosmetyki znajdziesz w kolekcji Charlotte Tilbury x Disney? 

LIMITOWANA EDYCJA KOLEKCJONERSKA!

MAGICZNY KREM CHARLOTTE

NATYCHMIASTOWA ODBUDOWA SKÓRY NAWILŻAJĄCA

CO SPRAWIA, ŻE JEST MAGICZNY?

  •  MAGICZNY KREM DLA MAGICZNEGO ROZŚWIETLENIA SKÓRY!
  •  NAGRODZONY MAGIC CREAM CHARLOTTE’S Z LIMITOWANĄ EDYCJĄ DZWONECZKA
  •  MAGICZNA RASA MŁODOŚCI + ROZŚWIETLENIE W SŁOIKU!
Charlotte Tilbury

i

Autor: Materiały prasowe Charlotte Tilbury

ROZŚWIETLACZ W PŁYNIE

CO SPRAWIA, ŻE JEST MAGICZNY?

  • TWÓJ MAGIC BEAUTY LIGHT WAND DLA KOŚCI POLICZOWYCH, KTÓRE ŚWIECĄ NA ZAWSZE!
  • NAGRODZONA FORMUŁA CHARLOTTE
  • PO PROSTU APLIKUJ i  MIESZAJ + NIECH ŚWIECI!
Charlotte Tilbury

i

Autor: Materiały prasowe Charlotte Tilbury

MAGICZNA KOSMETYKA, KTÓRA SPEŁNIA MARZENIA

CO SPRAWIA, ŻE JEST WYJĄTKOWA?

  •  ŁATWY DO WYBORU, ŁATWY W UŻYCIU I ŁATWY DO PODAROWANIA!
  •  DO PRZECHOWYWANIA MAGII MAKIJAŻU OCZY, UST I POLICZKÓW I WSZYSTKICH TAJEMNIC PIĘKNA LIMITOWANEJ EDYCJI
  •  W KULTOWYM KREMOWYM NIGHT CARLOTTE ZDOBIONYM WZOREM MAGICZNEGO DZWONECZKA
Charlotte Tilbury

i

Autor: Materiały prasowe Charlotte Tilbury
Vito Bambino zapowiedź koncertu