Najgorsza biżuteria dla kobiet po 60

i

Autor: Shutterstock Najgorsza biżuteria dla kobiet po 60

Dzień Kobiet 2023

Odkryj wszystkie kolory kobiecości – podkreśl swój wewnętrzny blask!

Święto kobiet powinniśmy obchodzić przez cały czas – niezależnie od pory roku i aury za oknem. Jednak jest taki moment, w którym to szczególnie świętujemy kobiecość – to przedwiośnie! Przełom lutego i marca to dobry czas, by podkreślić siłę i moc tkwiącą w kobietach! Z tej okazji w tym roku salony jubilerskie Briju przygotowały szczególną, ultrakobiecą kolekcję pełną kolorów i blasku.

Odkryj kolekcję MOSAIC!

Podkreśl swój wewnętrzny blask dzięki zapierającej dech w piersiach kolekcji MOSAIC. To coś więcej niż biżuteria! MOSAIC to prawdziwa sztuka będąca połączeniem sekretu szkła Murano, technik mozaiki bizantyjskiej z kunsztem włoskich rzemieślników. Każdy produkt z wielką precyzją i uwagą wykonywany jest ręcznie tradycyjnymi metodami przez weneckich mistrzów jubilerstwa.

Czy można połączyć nowoczesny design z kunsztem złotniczym?

- Zabawa kolorami, florystyczne wzory… Nasza nowość – kolekcja MOSAIC – powstała z nutą natury i domieszką klasyki. Zainspirowani pięknem kolorowych kwiatów zamknęliśmy piękne wzory w klasycznych oprawach, dzięki czemu każdy produkt wygląda jak małe dzieło sztuki. Jak powstaje biżuteria z kolekcji MOSAIC? Każdy produkt wykonywany jest ręcznie. Technika polega na precyzyjnym łączeniu między sobą niezwykle drobnych elementów, które w całości tworzą piękne, unikatowe dzieła. Mikromozaiki są wykonywane w całości manualnie przy użyciu szkła w płytkach z malowniczej wyspy Murano. Włoskie szkło Murano wytwarzane jest wyłącznie przez lokalnych rzemieślników z Briju z  wykorzystaniem tradycyjnej techniki pozwalającej uzyskać kolory o wyjątkowym nasyceniu. Pierwsza faza tworzenia mikromozaik polega na wyborze tematu do odtworzenia w mozaice i stworzeniu rysunku przez mozaikarza. Następnie w procesie wykorzystującym wysokie temperatury kolory łączy się ze sobą i kształtuje szkło w wybrane wzory, np. stokrotek, róży czy listków - pisze marka w swoim komunikacie. 

Briju

i

Autor: Materiały prasowe Briju

Odkryj wyjątkowe produkty z kolekcji MOSAIC!

BRIJU BRANSOLETKA PODWÓJNA

POZŁOCONE SREBRO MOSAIC

Bransoletka podwójna z kolekcji Mosaic została wykonana techniką mozaiki bizantyjskiej, która skrada serce każdej kobiety. Ozdobiona kolorowymi cienkimipatyczkami z przędzonego emaliowanego szkła o różnych kształtach i kolorach. Dodaje wyjątkowego blasku i czyni każdą stylizację unikatową.

Briju

i

Autor: Materiały prasowe Briju

BRIJU KOLCZYKI Z MOTYWEM KWIATÓW

ŻÓŁTE SREBRO 925

Kolczyki damskie pozłacane z kolekcji Mosaic zostały wykonane techniką mozaiki bizantyjskiej, która skrada serce każdej kobiety. Ozdobione kolorowymi cienkimi patyczkami z przędzonego emaliowanego szkła o różnych kształtach i kolorach. Dodają wyjątkowego blasku czynią każdą stylizację unikatową.

BRIJU

i

Autor: Materiały prasowe BRIJU
Jaki pączek jest najlepszy? Warszawiacy mówią o swoich gustach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany