Pełnia Księżyca w Raku już w styczniu 2022. Co przyniesie Wilczy Księżyc?

2022-01-11 15:20
Pełnia Księżyca w Raku już w styczniu 2022. Co przyniesie Wilczy Księżyc?
Autor: Pixabay Pełnia Księżyca w Raku już w styczniu 2022. Co przyniesie Wilczy Księżyc?

Pierwsza pełnia Księżyca w 2022 roku wydarzy się już we wtorek 18 stycznia. Wilczy Księżyc rozjaśni ciemną styczniową noc o godzinie 00:51. Będzie to pełnia w wodnym znaku Raka i może sporo namieszać. Przyniesie huśtawki nastroju, namiętności ale też sporo egoizmu, który warto dobrze wykorzystać.

Pierwsza pełnia Księżyca w roku nazywana jest Pełnią Wilczego Księżyca, Pełnią Lodowego Księżyca lub też Wilczym Księżycem. O tym skąd wzięły się te nazwy i kiedy najlepiej obserwować zjawisko piszemy TUTAJ. 18 stycznia 2022 roku na ciemnym niebie ujrzymy jasny blask pełni Księżyca. Nawet jeśli niebo będzie pochmurne odczujemy jego moc.

ZOBACZ TEŻ: Nie uwierzysz, że to w Polsce! Blogerzy opisali niesamowite miejsca idealne na weekendy i wakacje

Pełnia Wilczego Księżyca 2022. Jak na nas wpłynie?

Zmiany związane z Pełnią Wilczego Księżyca zaczniemy odczuwać już dzień wcześniej. Od poniedziałku czekają nas huśtawki nastrojów - od euforii i radości po dołki i smutki. To dlatego, że w tym roku styczniowa pełnia będzie w znaku Raka. Ten wodny zodiak jest jednym z najbardziej wrażliwych znaków. Jednych czekają ciężkie rozmowy w pracy, drudzy poczują, że nikt ich nie rozumie. Do czwartku lepiej nie podejmować ważnych decyzji – unikniemy błędów. Pełnię Księżyca w styczniu przyniesie intensywną energię, która zwróci naszą uwagę na słuchanie siebie.  Jeśli sami siebie nie docenimy, to nikt tego nie zrobi. Trzeba zaufać wilczemu instynktowi i znaleźć nowe, ekscytujące zajęcie. Światło Księżyca w Raku pozwoli zobaczyć, gdzie zabłądziłaś/eś w dążeniu do celu i realizacji intencji z nowiu w Koziorożcu. Dostrzeżesz to, co cię powstrzymało. Kiedy pozwoliłaś/eś aby zwątpienie w siebie, autosabotaż lub lęki wytrąciły cię z rytmu. Styczniowa pełnia sprzyja także oczyszczeniu siebie i otoczenia. Kąpiel z solą morską, ma wtedy największą skuteczność. Okadź mieszkanie białą szałwią i rozsyp w kątach sól - poczujesz dobrą energię. Lęk i niepokój, które towarzyszyły ci od kilku dni - znikną.

QUIZ. Czy masz wysoko rozwiniętą intuicję?

Pytanie 1 z 9
Śni Ci się bliska osoba. Co robisz po przebudzeniu?
Tańczące z promocjami 11.01.2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE