& Other Stories

i

Autor: Materiały prasowe & Other Stories

Perfumy na wiosnę 2023. W tym sezonie postaw na zmysłową różę

Kompozycja zapachowa Rose Revival powróciła. Klienci mieli okazję poznać ją w 2013 roku, wraz z powstaniem marki & Other Stories. Dekadę po swoim debiucie, zapach ponownie jest dostępny w sprzedaży – i jest tak samo ekstrawagancki i czarujący jak wcześniej.

Marka & Other Stories od lat prezentuje różnorodne gamy kosmetyków i zapachów. Rose Revival w ofercie marki zadebiutował w 2013 roku. Bogata kompozycja przywołuje skojarzenie z płatkami róży zamkniętymi w starym, cedrowym kufrze i nieustannie zachwyca. Zapach szybko i na długo został prawdziwym ulubieńcem klientów - zanim opuścił ofertę, by zwolnić miejsce dla nowych pozycji. Przez lata wierni fani tego kultowego zapachu wyczekiwali jego powrotu. Ten dzień wreszcie nadszedł.

Zobacz także: Te kwiaty poprawią energię w Twoim domu na wiosnę 2023. Rośliny, które przynoszą szczęście i dostatek domownikom. Warto je mieć w domu, jeżeli chcesz przegonić złe moce

Niezależnie od tego, czy pamiętasz Rose Revival czy nie, jego zapachowi nie sposób się oprzeć. Zapowiada go świeża, musująca nuta zielonej gruszki, otulonej wykwintnym absolutem róży i magnolii. Całość wieńczy nuta drewna cedrowego. Nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy – to zapach, który nigdy nie pozostaje niezauważony.

Nuty zapachowe:

  • Nuta głowy: zielona gruszka 
  • Nuty serca: róża, magnolia
  • Nuta bazy: drewno cedrowe

 W ofercie znalazły się między innymi: woda toaletowa (125zł), perfumy w kulce (60zł), mgiełka do ciała (60zł), mydło do rąk (35zł), krem do rąk (20zł), płyn do kąpieli (49zł) czy balsam do ciała (49zł).

 & Other Stories

i

Autor: Materiały prasowe & Other Stories
 & Other Stories

i

Autor: Materiały prasowe & Other Stories
Tak Przemyśl cieszył się z 10 milionów zebranych dla Frania
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany