Galeria handlowa

i

Autor: Pixabay Niedziele handlowe w grudniu 2023

Kolejne zamknięcia

Popularny sklep z ubraniami zamyka swoje sklepy w galeriach handlowych. Polacy nagminnie robią tam zakupy. Zamykają wszystkie placówki. Czy to koniec kochanej w Polsce sieciówki?

2024-03-12 13:50

W Polsce jest to jeden z najpopularniejszych sklepów, w którym zawsze jest tłum ludzi, a ich promocje wzbudzają ogromne zainteresowanie. Niestety, nie wszędzie tak jest i właściciele tego sklepu zaczynają masowo zamykać placówki w Europie. Kolejne zamknięcia planowane są na rynku austriackim? Co ze sklepami w Polsce? W naszym kraju królują letnie promocje i swetry za 40 zł.

Pepco zamyka 70 sklepów. Setki ludzi straci pracę

Minione miesiące nie są dobre dla branży odzieżowej. Coraz więcej sklepów zamyka swoje placówki i przenosi sprzedaż do internetu. Sieć Pepco to jedna z niewielu znanych marek, która nie posiada własnego sklepu internetowego. W Polsce sklepy Pepco nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów i nadal można w nich spotkać tłumy kupujących. Nie wszędzie tak jest. Grupa Pepco w 2021 roku weszła do Austrii i obecnie posiada tam 73 sklepy. Wszystko wskazuje jednak, że to koniec przygody Pepco w Austrii. Zarządcy sieci postanowili zamknąć wszystkie sklepy w tym kraju. - W ramach bieżącej analizy jak i pogłębionego przeglądu wyników działalności, Grupa zdecydowała dziś o zaprzestaniu działalności w Austrii, jako że nie przewiduje osiągnięcia przez rynek austriacki odpowiedniego poziomu zwrotu - wyjaśnia Pepco.

Zobacz także: Kobiety galopują do Rossmanna po tę pomadkę. W promocji, za mniej niż 38 zł, idealna szminka dla kobiet po 50-tce. Odmładzający kolor i nawilżająca formuła

Czy Pepco zamknie swoje sklepy w Polsce? Trwają wielkie promocje

Według medialnych doniesień nie ma planów zamykania sklepów Pepco w Polsce. Pepco w naszym kraju cieszy się niegasnącą popularnością, a Polacy kochają robić tam zakupy. Obecnie w polskich sklepach Pepco znajdziesz wiosenną ofertę promocyjną. To modna odzież na sezon przejściowy w atrakcyjnych cenach. W promocji Pepco znajdziesz między innymi wygodne i lekkie kardigany damskie za 40 zł oraz stylowe koszule z wiskozy również w cenie 40 zł. 

Pepco promocje

i

Autor: Materiały prasowe Pepco promocje
Pepco promocje

i

Autor: Materiały prasowe Pepco promocje
Tańczące z promocjami 07.03.2024
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki