Galeria handlowa

i

Autor: Pixabay H&M zamyka niektóre sklepy m.in. w Niemczech

Kolejne zamknięcia

Popularny sklep z ubraniami zawija się z galerii handlowych. Sklepy w Polsce są zamykane. Polki mogą skorzystać z wyprzedaży. Satynowa koszula za 65 zł

2023-09-11 10:25

Już od dłuższego czasu mówi się o problemach sklepów sieci H&M. Odzieżowy gigant zamyka setki placówek, w tym jedna Polska przestała już działać. Jak się teraz okazuje nie tylko H&M ma problemy. W mediach pojawiły się doniesienia, że sieć Zara zaczyna zamykać swoje sklepy działające w galeriach handlowych. W najbliższym czasie zamknięte zostaną 3 placówki w naszym kraju.

Zara zamyka swoje sklepy. Które placówki przestaną funkcjonować? 

Sklepy odzieżowe nie przeżywają dobrego czasu. Już od wielu miesięcy mówi się o problemach sieci H&M. Szwedzki gigant zamyka setki sklepów w całej Europie. Teraz pojawiła się informacja, że hiszpańska sieciówka Zara również zdecydowała się na zamknięcia sklepów. Już niedługo kolejne placówki w Polsce przestaną działać. Jak wynika z medialnych doniesień zamknie się jeden z dwóch działających sklepów w Szczecinie. Zamknięta zostanie Zara w galerii CH Galaxy. Wcześniej zamknięto Zarę w Plazie w Poznaniu oraz placówkę w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Jednocześnie sieć zamierza rozbudować drogi swój sklep w Szczecinie. Placówka w galerii kaskada zostanie unowocześniona oraz wyremontowana. Mówi się, że taki krok jest skutkiem nowej polityki właścicieli Zary. Firma Inditex stawia na sprzedaż online i zamknięcie nierentownych sklepów. Na podobne kroki decyduje się wiele działaczy w branży. Pandemia całkowicie zmieniła zasady robienia zakupów i w wielu przypadkach nie opłaca się prowadzenie aż tylu sklepów stacjonarnych. 

Zobacz również: Markowe perfumy w wielkiej promocji Rossmanna. Ten zapach to radość i szczęście zamknięte we flakonie za mniej niż 100 zł. Tajemnicza porzeczka i zmysłowy jaśmin otulą Twe zmysły

Wyprzedaże online w Zara. Satynowa koszula damska za 65 zł

Na stronie internetowej Zary cały czas trwają wielkie wyprzedaże. Znajdziesz tam wysokie obniżki cen na modne ubrania na jesień. Hitem wyprzedaż Zary może okazać się satynowa koszula damska w odważnym, czerwonym kolorze. W promocji kosztuje 65,90 zł. Posiada ona klasyczny kołnierzyk oraz dekolt w serek. Idealnie sprawdzi się do eleganckich stylizacji z elementem kolorystycznym. 

Sonda
Kupujesz ubrania w Zarze?
Jezioro Słoneczne w Szczecinie poważnie zanieczyszczone
Listen on Spreaker.